موج
کدخبر : ۳۳۵۱۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335129

آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید به مناسبت برگزاری آیین تجلیل از خیران سلامت و ستادهای مردمی در قم پیام صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، متن پیام آیت الله ناصر مکارم شیرازی به شرح زیر است:

قبل از هر چیز لازم می‌دانم به همه شما عزیزان بخصوص خیرین و خادمانی که در این عرصه وارد شدید و به سهم خود خدمات انسانی و مالی فراوانی کردید، تبریک بگویم.

در این پیام تصریح شده است: نکته مهم در حل مشکلات اجتماعی در کشور ما ورود نیکوکاران و خیرین به این گونه مسائل است؛ در کمبودها و گرانی‌ها، معالجه معتادان، نجات زندانیان بی‌گناه و درمان انواع بیماری‌ها؛ و این به آن دلیل است که حس مذهبی و انسانی در آنان بحمدالله قوی است.

در این پیام افزوده شده است: مساله درمان کرونا نیز یکی از این موارد مهم است که اگر خیرین و خادمان این عرصه، همکاری لازم را نمی‌کردند قطعا مشکلات بیشتر بود. بی شک اجر خدمات شایسته آنان در درمان بیماران، مواسات و کمک‌های مؤمنانه به آسیب دیدگان نزد خداوند محفوظ است.

در این پیام اضافه شده است: اینجانب از همه نیکوکاران کشور عموماً و خیرین و خادمانی که به درمان این بیماری خطرناک کمک‌های شایسته کردند خصوصاً، تشکر می‌کنم. به یقین همه آن‌ها مشمول عنایات الهی هستند و عاقبت به خیر خواهند بود و برکات خداوند شامل حالشان می‌باشد.

در این پیام تاکید شده است: از استاندار محترم و تمامی دست‌اندرکاران که به وظیفه خویش عمل نموده و این جلسه را تشکیل دادند نیز تشکر می کنم. خداوند آنان را مشمول عنایات خود گرداند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها