موج
کدخبر : ۳۳۴۶۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334659

نماینده ولی فقیه در مازندران:

نماینده ولی فقیه در مازندران کارنامه سازمان تبلیغات اسلامی را طی چهار دهه فعالیت پرافتخار و درخشان دانست.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ،  آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در همایش تجلیل از پیشکسوتان و فعالان عرصه‌های فرهنگی و تبلیغی استان مازندران اظهار داشت: کارنامه سازمان تبلیغات اسلامی طی ۴۰ سال گذشته پرافتخار و درخشان است.

وی در ادامه  رساندن پیام انقلاب و اسلامی را به جهانیان از جمله اهداف و وظایف تبلیغات اسلامی برشمرد و گفت: زمانه شناسی و ابزارشناسی برای رساندن پیام امری بسیاری مهم است و در این راه باید به فصاحت و بلاغت توجه ویژه کرد.

امام جمعه ساری با تاکید براینکه در حوزه تولید محتوا و رسالات باید به فصاحت و بلاغت توجه کنیم، تصریح کرد: باید نیاز قشرهای مختلف از جمله جوانان و خانواده‌ها را شناسایی و برای آن برنامه ریزی کرد.

وی با عنوان اینکه تبلیغات اسلامی در حوزه رسالات و تبلیغات باید کارشناسانی از حوزه و دانشگاه داشته باشد، ادامه داد: مدرن سازی رسانه و ابزارهای رساندن پیام باید مورد توجه قرار گیرد و از زبان هنر برای ابلاغ پیام بهره گیری شود.

آیت الله محمدی لائینی با اظهار اینکه همه ما در رابطه با انقلاب اسلامی وظیفه‌ای مهم داریم، تصریح کرد: باید انقلاب را بشناسیم و آن را حفظ کنیم و قرائت صحیح از انقلاب را مدنظر قرار دهیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها