موج
کدخبر : ۳۳۴۶۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334646

اکبر بهنامجو:

استاندار اردبیل گفت: با برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های انجام شده در سال جهش تولید واحدهای تولیدی راکد وارد چرخه تولید خواهند شد و در راستای تحقق شعار سال تلاش می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر بهنامجو استاندار اردبیل بعد از ظهر امروز در بازدید از شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل اظهار داشت: امسال در منلطق مختلف استان اردبیل شاهد رونق و جهش تولید در عرصه‌های مختلف نظیر صنعت، کشاورزی، دامداری و گردشگری هستیم که نوید تحقق شعار سال را می‌دهد.

وی با بیان اینکه در راستای تحقق شعار سال تلاش می‌کنیم افزود: با برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های انجام شده در سال جهش تولید واحدهای تولیدی راکد وارد چرخه تولید خواهند شد و در راستای تحقق شعار سال تلاش می‌کنیم.

بهنامجو احیای واحدهای تولیدی راکد را نیازمند اعطای تسهیلات لازم دانست و تصریح کرد: احیای واحدهای تولیدی و صنعتی راکد و نیمه فعال نیازمند اعطای تسهیلات و سرمایه‌های لازم است و در این راستا برنامه‌ریزی‌های دقیق انجام شده است و به منطور اشتغال‌زایی توسعه واحدهای تولیدی در دستور کار قرار گرفته است.

استاندار اردبیل با اشاره به وضعیت تولید در مجموعه شهرک‌های صنعتی استان بیان کرد: در حال حاضر در شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل نیز شاهد تولید اقلام و کالاهای بسیار خوبی هستیم که در تحقق شعار جهش و رونق تولید، اقتصاد مقاومتی و اشتغال‌زایی برای جوانان موثر است.

وی در ادامه اظهار کرد: همچنین تولید اقلامی نطیر ضد یخ بدنه هواپیما، آسفالت برای راه‌ها، دستگاه‌های نظافتی  و شستشو، سموم زراعتی و کشاورزی و زغال صنعتی نشان دهنده رشد و توسعه نخبگان صنعت‌گر استان اردبیل است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها