موج
کدخبر : ۳۳۴۵۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334593

سیاوش عامری در گفتگو با موج مطرح کرد؛

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد هرمزگان عنوان کرد: هم اکنون 36 هزار حامی، هشت هزار و 200 یتیم را در تحت پوشش قرار داده اند؛ با این وجود سرانه حمایت از ایتام در استان پایین است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سیاوش عامری معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار موج به تشریح وضعیت حمایت از ایتام در استان پرداخت و گفت: در حال حاضر هشت هزار و 200 یتیم در استان تحت پوشش 36 هزار حامی هستند اما با توجه به کم بودن ارقام واریزی، سرانه حمایت از ایتام پایین است.
وی تصریح کرد: این مبلغ به ازای هر خانواده حدود 250 هزار تومان می شود که در شرایط اقتصادی فعلی رقم بسیار ناچیزی است.
عامری در خصوص عملکرد کمیته امداد در سال جاری نیز چنین اظهار داشت: از ابتدای سال تا کنون مبلغ چهار میلیارد و 980 میلیون تومان به حساب ایتام واریز شده است که این مبلغ نسبت به سال گذشته رشد 106 درصدی را نشان می دهد.
وی تاکید کرد: این مبالغ را حامیان به طور مستقیم به حساب ایتام واریز کردند و کمیته امداد در دریافت و واریز دوباره آن دخیل نبوده است.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد  اشاره کرد: خیران در ماه رمضان مبلغ 24 میلیارد و 600 میلیون تومان جهت تامین سبد غذایی و کمک معیشت خانواده ها کمک کردند.
عامری در پایان افزود: خیران می توانند از طریق سامانه پیامکی 30003376 ، شماره تماس 07633670934 و سامانه اینترنتی  ekram.ir اطلاعات لازم در خصوص حمایت از ایتام را کسب کنند.

 

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها