موج
کدخبر : ۳۳۴۴۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334485

سرهنگ سعید شفیعی گفت:

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از جذب خبرنگار افتخاری پلیس در هرمزگان به منظور تحکیم و توسعه نظم و امنیت اجتماعی و بهره گیری از مشارکت مردمی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان،معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از جذب خبرنگار افتخاری پلیس در هرمزگان خبر داد.
سرهنگ "سعید شفیعی" گفت: نیروی انتظامی درصدد است تا از مشارکت های مردمی در قالب "خبرنگار افتخاری پلیس " به منظور  تحکیم و توسعه نظم و امنیت اجتماعی بهره گیری کند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان گفت: مدارک هویتی مورد نیاز شامل شش قطعه عکس، تصویر صفحات شناسنامه و کارت ملی 3 سری، تصویر آخرین مدرک تحصیلی (حداقل دیپلم) 2 سری، مدرک خبرنگاری، سابقه عضویت بسیج و تصویر سوابق ایثارگری و جانبازی است.
سرهنگ شفیعی افزود: خبرنگاران افتخاری پلیس نیز حسب نیاز به همراه سایر کارکنان پایور در حوزه های ماموریتی ناجا و در مقاطع زمانی خاص بصورت پاره وقت به کارگیری خواهند شد.
وی تصریح کرد: اولویت استخدام برای اعضای فعال پلیس افتخاری در راستای ایجاد انگیزه و استفاده از تجارب و خدمات شایسته اعضای پلیس افتخاری که بدون هیچ گونه چشم داشتی بصورت داوطلبانه با ناجا مشارکت دارند و همچنین در جهت جذب نیروهای متعهد و جان برکف از بین این اعضاء، هماهنگی‌های لازم با مرکز گزینش و استخدام استان بعمل آمده تا یک پلیس افتخاری بتواند با مراجعه به این مرکز، در صورت داشتن شرایط یکسان نسبت به سایر داوطلبان استخدام، درچارچوب ضوابط و مقررات مربوطه از اولویت جذب برخوردار شود.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان گفت: علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس ستاد فرماندهی انتظامی استان هرمزگان- معاونت نیروی انسانی- اداره پلیس افتخاری مراجعه و یا با شماره تلفن 07621821341 اطلاع کسب کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها