موج
کدخبر : ۳۳۴۴۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334462

یکی از کاراته کاران پرافتخار قمی:

کاراته کار پرافتخار قمی بابیان این‌که هیات کاراته باید خدمتکار تمام جامعه کاراته باشد گفت: نباید خدمات هیات کاراته انحصاری باشد و به برخی افراد معدود محدود شود بلکه باید از تمام استعدادهای کاراته قم حمایت لازم صورت گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، مهدی عموزاده ، از ورزشکاران پرافتخار کاراته قم و فاتح اولین مدال طلای جهان تاریخ کاراته ایران، بابیان این‌که خیلی‌ها نگذاشتند که قم در فدراسیون کاراته صاحب کرسی شود گفت: قم در رشته کاراته دارای اساتید و پیشکسوتان برجسته‌ای است ولی برخی رفتارها موجب دل‌زدگی و خستگی استعدادها در استان شد.

وی با تاکید بر ضرورت تغییر روند حرکتی هیات کاراته قم، ادامه داد: نباید میان باشگاه‌های کاراته در قم اختلاف باشد و بر اساس سلیقه شخصی با آن‌ها برخورد کرد.

عموزاده ادامه داد: در روز مجمع انتخاباتی کاراته به دلیل به حدنصاب نرسیدن آرای کاندیداها، از فدراسیون استعلام گرفته شد و فدراسیون نیز بر انتخابات سرپرست برای هیات و همچنین برنامه‌ریزی برای برگزاری مجدد انتخابات در یک ماه آینده تاکید کرد که این موضوع به امضای اعضا نیز رسید ولی یک ساعت پس از پایان جلسه، تصمیم دیگری اتخاذ شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها