موج
کدخبر : ۳۳۴۴۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334430

شهردار اصفهان خبر داد:

شهردار اصفهان از بهسازی و نوسازی 20 سالن ورزشی با همکاری بخش خصوصی و شهرداری اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، قدرت اله نوروزی در ارتباط زنده رادیویی با برنامه "سلام اصفهان بیان کرد: شهرداری اصفهان برای ارتقای خدماتی که مردم به خصوص جوانان در سالن های ورزشی نیاز دارند اقدام به بهسازی و نوسازی 20 سالن ورزشی با مشارکت بخش خصوصی کرده است تا شهروندان بتوانند از فضاهای مناسب که حق شهروندی است، استفاده کنند.

برگزاری مجدد ملاقات های مردمی با رعایت پروتکل های بهداشتی 

قدرت اله نوروزی اظهار داشت: انتظار داریم بازگشایی مجدد ملاقات های مردمی با رعایت نکات بهداشتی مورد استفاده مردم قرار گیرد.

وی تصریح کرد: در هفته گذشته پیرو پیگیری امور شهر در تهران جلسات بسیار خوبی با بخش خصوصی، سازمان برنامه و بودجه و ریاست جمهوری داشتیم که نتیجه آن برای مردم و شهر بسیار مفید خواهد بود. 

شهردار اصفهان گفت: کرونا ملاقات های مردم را که به صورت منظم در مناطق برگزار می شد، تحت تاثیر قرار دارد اما از آنجائی که حضور در مناطق منشا خدمات بسیاری برای مردم و حل مشکلات در محلات بود و برخی شهروندان هم به طور مکرر تقاضای برگزاری این جلسات را داشتند، در نظر داریم این ملاقات را با رعایت پروتکل ها از سر بگیریم البته در همین شرایط نیز از راه های دیگر برای گفت و گو با مردم استفاده می کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها