موج
کدخبر : ۳۳۴۲۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334235

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری یزد از رونمایی و آغاز به کار سامانه مدیریت تابلوهای تبلیغاتی شهر یزد خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، عباس ملازینلی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سامانه مذکور با همکاری دوجانبه سازمان های فرهنگی اجتماعی ورزشی و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری آماده شده است، اظهار کرد: کار برنامه نویسی این سامانه از تیرماه 98 آغاز شد و طی سه فاز ادامه یافت که در نهایت از ابتدای فرودین امسال به صورت آزمایشی شروع به کار کرد.

وی با بیان اینکه این سامانه به صورت رسمی در صحن علنی شورای شهر یزد رونمایی شد، افزود: نقشه تابلوها و استندهای شهری در این نرم افزار قرار گرفته است به طوری که مراجعه کننده می تواند به سهولت تابلوی و استند مورد نظر خود را انتخاب کند.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد تاکید کرد: تمامی پرداخت ها در این سامانه به صورت آنلاین انجام می شود و هر شهروندی که نیاز به فضای تبلیغاتی داشته باشد می تواند سفارش خود را در این سامانه ثبت و منتظر نظر نهایی کارشناسان پس از بررسی جزییات درخواست باشد.

ملازینلی خاطرنشان کرد: در این سامانه شهرداری بر فرایند کار از زمان درخواست  تا نصب و جمع آوری نظارت خواهد داشت و عملکرد همه بخش ها کنترل می شود.

وی با بیان اینکه هدف از اجرای این طرح کاهش مراجعات به سازمان های مرتبط شهرداری است، گفت: شفافیت در عملکرد و همچنین ایجاد شرایط برابر برای شهروندان از جمله مزایای این سامانه خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها