موج
کدخبر : ۳۳۴۲۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334227

از ابتدای هفته آینده؛

استاندار هرمزگان گفت: همه روستا‌های هرمزگان از ابتدای هفته جاری به مدت دو هفته قرنطینه هستند و سفر غیرضروری به روستا‌ها ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فریدون همتی استاندار هرمزگان، گفت: ادارات، بازارها، مراکز خرید و اصناف غیرضروری مراکز تفریحی، گردشگری، پارک‌ها و بوستان‌ها در هرمزگان تا پایان هفته تعطیل است.

فریدون همتی گفت:در این مدت تنها اصناف ضروری و عرضه کننده کالا‌های اساسی به مردم خدمات می‌دهند.

استاندار هرمزگان گفت: همه شعب بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری استان هرمزگان در روز پنجشنبه ۲۹ خرداد تعطیل است

وی افزود: بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بر واحد‌های صنفی نظارت کنند و با متخلفان برخورد کنند.

استاندار هرمزگان گفت:محدودیت تردد در همه جاده ها، محور‌های مواصلاتی و بنادر مسافری هرمزگان اعمال شده و از هرگونه سفر غیرضروری به شهرها، روستا‌ها و جزایر جلوگیری می‌شود.

همتی با تاکید بر اینکه برگزاری مراسم و تجمع ممنوع است و با متخلفان برخورد می‌شود، گفت: همه روستا‌های هرمزگان از ابتدای هفته جاری به مدت دو هفته قرنطینه هستند و ورود و سفر غیرضروری به روستا‌ها ممنوع است.

وی افزود: فرمانداران مکلف به نظارت دقیق برای اجرای تصمیمات هستند و با همکاری و حضور فعال نیروی انتظامی اعمال محدودیت‌ها نظارت و اجرایی شود.

استاندار هرمزگان گفت: اکنون ظرفیت بسیاری از بخش‌های بیمارستانی و تخت‌های مراقبت‌های ویژه مربوط به بیماران مبتلا به کرونا در هرمزگان تکمیل شده و تنها راه عبور از این وضعیت رعایت اصول بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک، حفظ فاصله گذاری فیزیکی و اجتماعی و پرهیز از تردد و مسافرت است.

وی به هرمزگانی‌ها توصیه کرد در سه روز تعطیلات برای حفظ سلامتی خود و دیگران در خانه بمانند و مهمانی و دورهمی خانوادگی نداشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها