موج
کدخبر : ۳۳۴۱۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334156

بخشدار مرکزی میبد افت فشار آب و کیفیت پایین آب روستاها را از مشکلات برشمرد و اظهار امیدواری کرد که به‌ زودی مشکل یادشده با قرار گرفتن چاه محمدآباد در مدار تولید و برداشت حدود ۲۵ لیتر در ثانیه مشکل آب ،این روستاها رفع شود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدجواد احمدی بخشدار مرکزی میبد گفت: روستاهای این منطقه از ظرفیت‌های مختلف در حوزه منابع انسانی، دامی، اقتصادی و کشاورزی برخوردار است که برای استفاده از آن در توسعه نیاز به مدیریت جهادی در منطقه داریم.

وی در نشست مشترک دهیاران روستاهای بخش مرکزی، افزود: پیگیری درخواست‌ روستاییان در توسعه، آبادانی، اقتصادی و معیشتی مردم برای بهره‌برداری از این ظرفیت‌ها اهمیت زیادی دارد.

وی یکی از مشکلات اساسی روستاهای بخش مرکزی را تعیین حریم عنوان کرد و گفت: پیگیری این موضوع باید برای کاستن از دغدغه روستاییان در استان یزد همچنان با تلاش مسئولان ادامه داشته‌ باشد.

بخشدار مرکزی میبد افت فشار آب و کیفیت پایین آب روستاها را هم دومین مشکل برشمرد و اظهار امیدواری کرد که به‌ زودی مشکل یادشده با قرار گرفتن چاه محمدآباد در مدار تولید و برداشت حدود ۲۵ لیتر در ثانیه مشکل آب ،این روستاها رفع شود.

احمدی همچنین تأمین روشنایی و امنیتی و آسفالت معابر را از دیگر مشکلات روستاهای بخش مرکزی میبد عنوان کرد و به رایزنی‌ با اداره برق برای تامین دوربین‌های امنیتی و پیگیری آسفالت معابر اشاره کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها