موج
کدخبر : ۳۳۴۱۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334119

آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد:

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: تربیت نیروهای مخلص و انقلابی، نوعی پیشگیری از وقوع جرم در نیروهای مسلح است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد در دیدار با رئیس جدید سازمان قضایی نیروهای مسلح استان اصفهان بیان داشت: نیروهای مسلح باید کادر خود را به گونه‌ای تربیت کنند که این نیروها، مخلصانه در راه انقلاب و خدمت به مردم و نظام اسلامی فعالیت کنند، این شیوه، نوعی پیشگیری از وقوع جرم در نیروهای مسلح به شمار می‌رود.

وی افزود: نیروهای مسلح باید نزد مردم عزیز باشند و همه ما باید آنان را عزیز بدانیم و در برخورد با تخلفات شأن آنان حفظ شود چراکه بروز تخلف در هر صنفی امری طبیعی است.

امام جمعه اصفهان با تأکید بر اهمیت مسئله پیشگیری از وقوع جرم بیان کرد: به گونه ای برنامه‌ریزی شود که هر مجموعه از نیروهای مسلح، با برگزاری جلسات آموزشی و آموزش چهره به چهره نیروهای خود را راهنمایی کند تا درصد اشتباهات، خطاها و وقوع جرم انگشت‌شمار شود.

وی عنوان کرد: زمانی که نیروهای مسلح به تربیت نیروهای جدید و کادر سازی مشغول هستند باید به شیوه ای اقدام کنند که این نیروها متدین تربیت شوند، چراکه نیروی متدین به‌خودی‌خود تخلف نمی‌کند و همواره مراقب رفتارها و کارهای خویش است، آنان مخلصانه در راه انقلاب و خدمت به نظام اسلامی و مردم کار می‌کنند، البته لازم است آنان نسبت به مسائل حقوقی و قوانین آگاهی کامل داشته باشند. 

 رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان اصفهان در این دیدار اظهار داشت: استان اصفهان پس از استان تهران بیشترین یگانهای نظامی و انتظامی را در خود جای داده است و رسیدگی به پروندههای این استان، ظرافت و تدبیر خاص میخواهد تا انگیزه نیروها حفظ شود چراکه مقام معظم رهبری بر حفظ حیثیت و شأن آنان تأکید دارند. 

سید محسن بنیمی با اشاره به حساسیت‌های سازمان قضایی نیروهای مسلح افزود: تعهد، تقوا و علاقه مندی و تعهد به کار از جمله ویژگی‌های نیروهای این نهاد است.

وی با بیان اینکه آمار تخلفات در نیروهای مسلح بسیار پایین است، گفت: تلاش شده شأن مجموعه‌ها رعایت شود و تصمیم‌گیری در برخورد با جرم ها به گونه‌ای است که انگیزه افراد و مجموعه ها از بین نرود و فضایی ایجاد شود تا کارکنان نظامی بتوانند به وظایفشان به درستی عمل کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها