موج
کدخبر : ۳۳۳۹۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333970

فرمانده انتظامی استان قم تاکید کرد؛

فرمانده انتظامی استان قم برخورد با بزهکاران سایبری را یکی از اولویت‌های پلیسی دانست.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی استان قم در دیدار با آیت الله مکارم شیرازی با ابراز خرسندی از توفیق خدمت در استان مقدس قم، گزارشی از اولویت های کاری پلیس ارائه و اظهار داشت: اجرای تدابیر ، فرامین و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، دستورات سلسله مراتب، مطالبات مراجع معظم تقلید و مردم شریف استان و توجه به شرایط خاص قم از جمله اولویت های کاری اینجانب می باشد که با جدیت دنبال خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان، استفاده از دانش روز، استفاده از فناوری های نوین و توسعه آن ها و کشف علمی جرایم را از دیگر اولویت های کاری عنوان کرد.

وی ابراز داشت: برنامه ها باید عقلانی ، محکم و قابلیت اجرا داشته باشند و منجر به افزایش رضایت مندی مردم شوند، برای خدمت رسانی بیشتر به شهروندان بایستی سرعت عمل داشته باشیم و برای این منظور در نظر است کلانتری ها به صورت هوشمند به مردم خدمات رسانی کنند.

فرمانده انتظامی استان قم از انجام اقدامات فنی برای رصد و مدیریت فضای مجازی خبر داد و گفت: شبکه سازی و اشرافیت نسبت به فضای مجازی و اقدام به موقع و مناسب برای برخورد با بزهکاران سایبری در دستور کار قرار دارد.

سردار میرفیضی با ارائه توضیحاتی در مورد وضعیت حجاب و عفاف در استان گفت: باید مسئول سازی شود و هر دستگاهی پاسخگوی وظایف خود که شورای انقلاب فرهنگی تعیین وظیفه کرده است، باشد.

فرمانده انتظامی استان قم ، اقناع سازی عمومی را در همگام و همراه سازی مردم و مسئولان برای اجرای ماموریت در حوزه حجاب و عفاف مهم دانست و اظهار داشت: اگر بخواهیم ویترین اجتماعی را تغییر بدهیم باید فرماندهی واحد داشته و از تمام ظرفیت های موجود استفاده کنیم تا بتوانیم بر مشکلات فائق آییم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها