موج
کدخبر : ۳۳۳۸۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333878

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: توصیه می شود شناورهای سبک و صیادی از تردد در نیمه غربی خلیج فارس خودداری کرده و تمهیدات لازم جهت تردد ایمن سایر شناورهای متردد در منطقه صورت پذیرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: طی امروز دوشنبه بیست و ششم خرداد ماه، در ساعات ابتدایی صبح مه رقیق صبحگاهی پدیده غالب سواحل و جزایر خواهد بود.

وی افزود: امروز شرایط دریا جهت تردد‌های دریایی در محدوده استان مساعد پیش بینی می شود لکن در مناطق غربی و شمالی خلیج فارس همانند روزهای گذشته وزش بادهای نسبتاً شدید شمال غربی و مواج بودن این مناطق پیش بینی می شود.

عارفی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: توصیه می شود شناورهای سبک و صیادی از تردد در نیمه غربی خلیج فارس خودداری کرده و تمهیدات لازم جهت تردد ایمن سایر شناورهای متردد در منطقه صورت پذیرد.

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، در پایان با بیان اینکه تداوم وزش این بادها به تناوب تا روز پنجشنبه، بیست و نهم خرداد ماه پیش بینی می‌شود، اضافه کرد: طی این مدت نوسانات دمایی تغییرات چندانی نخواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها