موج
کدخبر : ۳۳۳۷۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333727

رئیس مخابرات شهرستان خور و بیابانک تشریح کرد:

رئیس مخابرات شهرستان خور و بیابانک 40 سال ارتباطات مخابراتی در شهرستان خوروبیابانک و نقش آن در زندگی مردم را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علیرضا افلاکی با اشاره به نقش و اهمیت مخابرات درجامعه ، گفت: در حال حاضر ارتباطات نقش مهمی در زندگی کنونی ما دارد و باید درجهت توسعه زیر ساخت های ارتباطات گام های اساسی برداشته شود.

وی اظهار کرد: شهرستان خور و بیابانک در ۳۹۰ کیلومتری شرق شهر اصفهان واقع است که دارای ۱۳هزار مشترک تلفن ثابت می باشد.

رئیس مخابرات شهرستان خور و بیابانک افزود: خور و بیابانک قبل از سال ۱۳۶۰ دارای ارتباط تلفنی بی سیم بود و بعد از آن یک سیستم  ۴۰شماره ای در شهر خور نصب شد.

افلاکی عنوان کرد:  نخستین سوئیچ دیجیتال در شهرستان خور و بیابانک در سال ۱۳۷۵  با ظرفیت 256 شماره  مورد بهره برداری قرار گرفت.

 این مقام مسئول با اشاره به  هدف گذاری مخابرات استان در جهت توسعه ارتباطات در تمامی بخش های تلفن ثابت ، تلفن همراه و ADSL در نقاط استان بیان داشت: در شهرستان خور و بیابانک تمامی مشترکینی که از سرویس تلفن سیمی برخوردار هستند می توانند ازADSL  و در صورت دارا بودن امکانات فنی از طرح FTTH نیز بهره مند شوند.

رئیس مخابرات شهرستان خور و بیابانک اظهار داشت:شهرستان کویری خور و بیابانک دارای حدود ۱۳ هزار مشترک فعال تلفن ثابت  با ضریب نفوذ ۱۶۱ درصد می باشد و 15 روستا تحت پوشش خدمات ارتباطی این شهرستان می باشند که به جزء روستاهای مصر بازیاب و خنج که از سیستم GSM در ارتباطات خود استفاده می کنند مابقی از خدمات تلفن سیمی بهره مند می باشند .

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها