موج
کدخبر : ۳۳۳۶۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333645

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه:

نوربخش حاتمی گفت: در سال گذشته تولیدات کشاورزی استان کرمانشاه ۴۰۰ هزار تن افزایش یافت و درزمینهٔ توسعه کشت زعفران، گیاهان دارویی و گلخانه توسعه صددرصدی داشته‌ایم.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، رئیس سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه ضمن تبریک هفته جهاد کشاورزی خدمت خانواده کشاورزی کرمانشاه به تشریح برنامه‌های هفته جهاد کشاورزی در استان و دستاوردهای سال ۹۸ سازمان پرداخت و گفت؛ در هفته جهاد کشاورزی ۸۵ طرح کشاورزی بااعتبار ۱۰۹ میلیارد تومان و ۴۲۰ نفر اشتغال‌زایی در استان کرمانشاه افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

وی آنگاه به توفیقات به‌دست‌آمده در سال اول اجرای برنامه ۳ ساله توسعه کشاورزی کرمانشاه اشاره کرد و گفت؛

حاتمی سپس به برنامه سازمان جهت توسعه سیستم‌های تحت‌فشار و تکمیل سامانه گرمسیری اشاره کرد و گفت؛ در مناطق گرمسیری توسعه کشت چغندر پاییزه را به جد دنبال نموده‌ایم و نتایج خوبی را در این راستا احصا نموده‌ایم.

حاتمی سپس به ارتباط ایجادشده با تشکل‌های بخش کشاورزی و دانشگاه جهت پیشبرد برنامه ۳ ساله استان پرداخت و افزود؛ تشکیل این زنجیره‌های ارتباطی می‌تواند برنامه‌های سازمان را به نحو مطلوبی محقق نماید.

وی در پایان توجه به بحث زنجیره‌های تولید عسل، بوقلمون، نژاد اسب کرد و ...را ازجمله برنامه‌های دیگر سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه جهت حصول و تحقق برنامه ۳ ساله سازمان به‌حساب آورد و افزود: با اجرای برنامه توسعه ۳ ساله کشاورزی در استان شاهد بیش از ۷۰ هزار اشتغال در بخش کشاورزی کرمانشاه خواهیم بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها