موج
کدخبر : ۳۳۳۵۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333553

ولی اسماعیلی:

نماینده مردم شهرستان‌های گرمی و انگوت در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم از خدمات حوزه درمانی رضایت ندارند و باید همه تلاش‌ها برای تامین حداقل‌های امکانات و تجهیزات پزشکی و درمانی به کار گرفته شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، ولی اسماعیلی نماینده مردم شهرستان‌های گرمی صبح امروز در در نشست بررسی

مشکلات حوزه سلامت شهرستان گرمی اظهار داشت: مردم از خدمات حوزه درمانی رضایت ندارند و باید همه تلاش‌ها برای تامین حداقل‌های امکانات و تجهیزات پزشکی و درمانی به کار گرفته شود.

وی افزود: همه در برابر مردم مسئولیم و وظیفه داریم به مردم خدمت کنیم بنابراین تسهیل در دسترسی مردم روستاها به مراکز درمانی ضروری است و خواستار تجهیز خانه‌های بهداشت و احداث مراکز درمانی جدید در منطقه هستم.

اسماعیلی تصریح کرد: در داخل سطح شهرستان گرمی نیز در برخی محلات مردم از نبود زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی رنج می‌برند و ضرورت دارد در محله‌های اله‌درق و شهریار مرکز بهداشت و درمان احداث شود.

نماینده مردم شهرستان‌های گرمی و انگوت در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ظرفیت‌ها و قابلیت‌های درمانی و آموزشی بیمارستان ولایت  و دانشکده پرستاری گرمی در برنامه‌ریزی دستگاه‌های ذی‌ربط برای توریسم درمانی و توسعه گردشگری گرمی نقش ویژه‌ای خواهد داشت.

وی اظهار کرد: تلاش بی‌وقفه خیرین حوزه سلامت شهرستان گرمی قابل قدردانی و تقدیر است که امیدواریم با مشارکت خیرین و نیک اندیش بخشی از مشکلات بخش درمان و بهداشت این منطقه روز به روز کاسته شود.

اسماعیلی گفت: خیلی از مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهر گرمی را نمی‌شناسند و با ظرفیت‌های آن آشنا نیستند اما بنده به آن‌ها گرمی را خواهم شناساند و توسعه زیرساخت‌های عرصه بهداشت و درمان باید به صورت متوازن در همه شهرستان‌های استان در اولویت باشد و نباید همه امکانات و توانمندی‌ها در مرکز استان متمرکز شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها