موج
کدخبر : ۳۳۳۵۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333550

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک اصفهان خبر داد:

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک اصفهان از امکان فراهم شدن مشارکت مردم در طرح های عمرانی بقاع متبرکه از طریق کارت های بانکی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین اصغر توسلی گفت: به منظور تسهیل در جهت جذب مشارکت های مردمی و نذورات خیرین امکان مشارکت مردم در طرح های عمرانی وفرهنگی بقاع و اماکن مذهبی از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب فراهم شده است.

 رئیس اداره اوقاف  و امور خیریه  شهرستان ناحیه یک اصفهان  بیان کرد: در این راستا برای هر بقعه متبرکه در سطح استان، یک شماره کارت عضو شبکه شتاب با قابلیت اتصال به سامانه جامع بقاع متبرکه و موقوفات استان اختصاص یافته است.

 وی ادامه داد: این شماره حساب جهت جذب نذورات ویژه فعالیت های عمرانی، فرهنگی و ... اختصاص یافته و متقاضیان مشارکت در این امر خداپسندانه، می توانند به راحتی با استفاده از کلیه سامانه های اینترنتی، اپلیکیشن های داخلی و دستگاه های خودپرداز در اجرای پروژه های عمرانی بقاع متبرکه استان اصفهان  سهیم باشند.

حجه الاسلام توسلی گفت: هم استانی های عزیز می توانند، در صورت تمایل برای شرکت در این امر خیر، با مراجعه به ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستان ها یا بقاع متبرکه استان، شماره کارت عمرانی بقاع متبرکه را دریافت کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها