موج
کدخبر : ۳۳۳۴۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333470

فرماندار شهرستان بندرلنگه، گفت: علت آتش‌سوزی هفت فروند لنج در بندرکنگ از توابع این شهرستان اتصال برق بود که به‌سرعت موجب حریق شد و میزان دقیق خسارت پس از بررسی اعلام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه، گفت: آتش سوزی در ساعات پایانی پنجشنبه شب سبب از بین رفتن ۷ فروند لنج صیادی چوبی و فایبرگلاس و تعدادی قایق در اسکله صیادی بندرکنگ شد.

وی افزود: با تلاش آتش‌نشانی‌های منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه، شهرداری بندرلنگه، شهرداری بندرکنگ و آتش‌نشانی فرودگاه بندرلنگه آتش خاموش شد.

فرماندار شهرستان بندرلنگه با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه مصدوم و تلفات جانی نداشت، خاطرنشان کرد: در این بندرگاه ۱۶۰ فروند لنج صیادی و ۴۰۰ فروندقایق موتوری پهلو گرفته بود که با تلاش آتش نشانی بندرلنگه، بندر شناس، فرودگاه و منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه از آتش گرفتن آنها جلوگیری شد.

نیکوئی افزود: علت آتش‌سوزی هفت فروند لنج در بندرکنگ از توابع این شهرستان اتصال برق بود که به‌سرعت موجب حریق شد و میزان دقیق خسارت پس از بررسی اعلام خواهد شد.

وی در پایان گفت: خدمه لنج یکی از این شناورها در حال آشپزی بودند که موجب آتش گرفتن آن شناور و شش فروند دیگر از  شناورها  شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها