موج
کدخبر : ۳۳۳۴۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333457

محمد حسین مرادی تصریح کرد:

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان همدان با اشاره به پروژه هایی که در سطح استان در حال انجام است، از افتتاح محقق شده دو استخر ناحیه یک و ناحیه دو اموزش و پرورش همدان و تمایزهای آن ها نسبت به سایر استخرها سخن گفت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج همدان، محمد حسین مرادی، مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان همدان  در آیین افتتاحیه دو استخر بزرگ دانش آموزی ناحیه یک و دو همدان با حضور وزیر آموزش و پرورش، عنوان کرد: از میان پروژهایی که در سطح استان در نظر گرفته شده است، برخی از پروژه ها، از جمله دو استخری که امروز درناحیه یک و دو آموزش و پرورش افتتاح شد را به اتمام رسانده ایم.

مرادی با اشاره به اینکه در حال اجرای پروژه هایی در سطح استان با پیشرفت های فیزیکی مختلف هستیم، عنوان کرد: اکنون 357 پروژه در سطح استان وجود دارد که از طریق خیرین، اعتبارات ملی، بنیاد برکت در حال اجرا و یا به اجرا درآمده است.

وی افزود: پیش بینی های سال جاری بر این است که 50 پروژه را به شرط تخصیص اعتبار و جذب طی  نیم سال اول و نیم سال دوم به اتمام برسانیم.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان همدان با اشاره به صحبت های وزیر مبنی بر اینکه مدیر دستگاه با علم بر مشکلات موجود باید بتواند راه حلی ارائه دهد، گفت: خوشبختانه با تدبیر استاندار زیرساخت های مورد نیاز در استان فراهم است و تعاملی که بین دستگاه ها و مسئولان در این استان وجود دارد نسبت به سایر استان ها درکشورچشمگیر است.

مرادی با اشاره به اقداماتی که منجر به افتتاح دو استخر مذکور شده است، گفت: در افتتاح دو استخر ناحیه یک و ناحیه دو که افتتاح شد عوامل زیادی در به سرانجام رسیدن آن ها ازتلاش های همکاران بنده، همکاران فنی و مدیران اجرایی در مباحث مختلف طراحی و نظارت صورت گرفته است.

وی عنوان کرد: 10 استخری که برای استان در نظرگرفته شده است، در مراحل مختلف اجرایی هستند و از این میزان، 2 استخر مربوط به ناحیه یک و دو افتتاح شد و  استخرهای دیگر نیز در پیشرفت فیزیکی 15 تا 50 درصد قرار دارند.

مدیر کل نوسازی مدارس استان همدان با اشاره به اینکه زیربنای این دو استخر 2365 مترمربع است، گفت: این استخرها با اسکلتی فلزی در یک طبقه بااعتباری بالغ بر7.2 میلیارد تومان  در ناحیه یک و 7.5 میلیارد تومان در ناحیه دو به بهره برداری رسید. قابل ذکر است که تمامی مصالح و تجهیزات در ساخت این دواستخربه استتثنای چند مورد محدود کاملا بومی است.

استخر

وی با اشاره به مزیت های این دواستخر نسبت به سایراستخرهای موجود، عنوان کرد: با صرفه جویی 40 درصدی در مصرف مواجه هستیم وسطح آب استخرهمیشه تمیز است.

طراحی و استاندارد  های به کار رفته در جکووزی به گونه ای است که مطابق با استاندارد های پزشکی است. سیستم گرمایشی آن ها ترکیبی است وحذف حوضچه آب سرد و اجرای اتاق مه که احتمال برزور عارضه های قلبی و عروقی را به صفر می رساند ازدیگر مزیت های مورد اشاره است.

مرادی افزود: تفکیک مدار تصفیه  و گردش آب استخر برزگسالان و کودکان و جکوزی کاملا متفاوت است و به نحوی است که کیفیت را تغییر نمی دهد. همچنین در گردش آب ازلوله های فشار قوی و یو پی وی سی بهره برده شده است.

وی ادامه داد: استفاده از چراغ های فوق کم مصرف و سیستم هوشمند موتورخانه که شاید برای اولین بار است در همدان استفاده می شود از مزیت های دیگر است و فرد در این استخرها بوی کلر را استشمام نمی کند.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها