موج
کدخبر : ۳۳۳۳۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333370

در مجتمع درمانی پیامبر اعظم(ص)؛

مدیر خدمات پرستاری مجتمع پیامبر اعظم (ص) بندرعباس، گفت: بخش مراقبت های ویژه (آی.سی.یو) با ظرفیت ۱۳ تخت و بخش بستری کووید ۵ با ظرفیت ۱۶ تخت راه اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، یاسر خوانچه مهر مدیر خدمات پرستاری مجتمع پیامبر اعظم (ص)  بندرعباس گفت: با توجه به افزایش آمار بستری بیماران مبتلا به کرونا و نیاز به افزایش تخت، با دستور مستقیم رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان جهت افزایش تخت های بستری و مراقبت های ویژه اقدام شد.

یاسر خوانچه مهر با اشاره به اینکه  این مهم با مدیریت جهادی و همکاری مسئولین طی کمتر از ۱۲ ساعت به انجام رسید، خاطرنشان کرد: بدین منظور بیماران بخش مراقبت های ویژه جنرال به بخش مراقبت های ویژه جراحی اعصاب منتقل شدند و در همان ساعات اولیه راه اندازی بخش های جدید، تعداد ۷ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در بخش آی.سی.یو کووید و تعداد ۱۰ بیمار نیز در بخش کووید ۵ بستری شد.

وی در خاتمه تاکید کرد: در شرایط فعلی همه ما مسئولیم که علاوه بر رعایت نکات بهداشتی، به تمامی افرادی که با کم توجهی مسبب انتشار ویروس در جامعه هستند، لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی، بهداشت دست و استفاده از ماسک را یادآوری کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها