موج
کدخبر : ۳۳۳۳۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333346

امیرآبادی فراهانی تاکید کرد؛

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: فاز نخست پروژه آزادراه قم-سلفچگان-راهجرد- اراک باید طبق زمان بندی تعیین شده تا سال ۱۴۰۲ به سرانجام رسیده و به بهره‌برداری برسد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، احمد امیرآبادی فراهانی در آیین آغاز عملیات اجرایی آزادراه سردار سلیمانی در محور قم-سلفچگان-راهجرد- اراک که با حضور وزیر  راه و شهرسازی برگزار شد، با اشاره به اینکه این آزادراه باید رونق و جهش تولید را در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان شتاب دهد، اظهار داشت: با بهره‌برداری از این طرح باید نقش اقتصادی و تجاری منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان با تحول ویژه‌تری همراه شود.

وی همچنین تصریح کرد: این طرح بزرگ ملی با سرمایه گذاری بخش خصوصی انجام می‌گیرد و از این لحاظ طرح مهمی و قابل دفاعی است.

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، گفت: قم در محور مواصلاتی کشور قرار گرفته و نیاز است تا شبکه آزادراهی و محورهای برون شهری قم در زمان بندی تعیین شده به سرانجام برسد.

امیرآبادی یادآور شد: در شرایط بودجه ای حاکم بر کشور مسوولی جرات کلنگ زنی طرح‌های عمرانی را ندارد و در این شرایط آغاز عملیات اجرایی این پروژه قابل تقدیر است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم‌های غرب به همراه مشکلات ناشی از کرونا، مباحث بودجه‌ای دولت را در تنگنای بیشتری قرار داده است.

امیرآبادی تصریح کرد: با سطح دسترسی‌های ایمن و مطلوبی که در این محور پیش‌بینی‌شده سلامت استفاده کنندگان از راه افزایش و تلفات جاده ای کاهش می‌یابد.

وی خاطرنشان کرد: پروژه نیمه تمام فرودگاه قم از طرح‌های بر زمین مانده قم است که انتظار می‌رود به زودی و با جدیت بیشتر وزارت راه و شهرسازی و مسوولان استانی تعیین تکلیف شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها