موج
کدخبر : ۳۳۳۲۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333263

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر:

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر گفت: شهرستان خمینی شهر با توجه به ظرفیت و پتانسیل بالا می تواند قطب ورزش های توپی شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، علی احمدی اظهار کرد: شهرستان خمینی شهر ظرفیت و پتانسیل بسیاری در زمینه ورزش های بسکتبال ،هندبال و والیبال دارد.

وی ادامه داد: با توجه به تراکم جمعیت شهرستان خمینی شهر از نظر سرانه ورزشی تا پایان سال ۹۹ بیست و دو صدم درصد سرانه اختصاص یافته است.

احمدی گفت: ضمن اینکه بافت های فرسوده ورزشی در خمینی شهر وجود دارد به دنبال آن هستیم محلاتی که فضای ورزشی آنها تخریب شده بازسازی شود تا مردم آن مناطق نیز از امکانات تفریحی و ورزشی بهره مند شوند.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر افزود: لازم به ذکر است که در برخی مناطق محروم شهرستان نخبه های ورزشی به چشم می خورد و از ظرفیت و پتانسیل بسیار خوبی برخوردارند.

وی درزمینه بهبود زیر ساخت های ورزشی تصریح کرد: بهبود و ترمیم زیر ساخت های ورزشی  به پیشرفت ورزش در همه رشته ها کمک فراوانی می کند و در ادامه اداره ورزش می تواند مستعدین رشته های ورزشی را شناسایی کرده و تا مراحل قهرمانی آنها را همراهی کرد.

احمدی تاکید کرد: از آنجا که جامعه نیاز به شور و نشاط اجتماعی دارد لذا ورزش همگانی کمک شایانی به این امر می کندو بانوان می توانند در اجرای ورزش همگانی نقش مهمی ایفا کنند.

رییس اداره ورزش و جوانان در ادامه افزود: طبق سفارشات امام جمعه خمینی شهر که یک بانوی ورزشکار اثر بسیار مثبتی می تواند بر خانواده و در جامعه داشته باشد باید ورزش بانوان پررنگ تر و با جدیت بیشتری دنبال شود.

احمدی تبیین کرد: سهم بانوان در ورزش شهرستان خمینی شهر  اندک است و سعی بر این است که توان و پتانسیل بانوان شهرهای شهرستان به فعلیت برسد و با اجرایی شدن و توسعه ورزش بانوان ارتقا جایگاه نایب رییسان نیز به دنبال آن به وقوع خواهد پیوست.

این مقام مسئول از نخبه پروری و وجود استعدادهای فرزندان خمینی شهر در همه زمینه ها به خصوص ورزش خبرداد و اضافه کرد:افراد بسیارمستعد در شهرستان به چشم می خورد که می توانند به کسب مقام های قهرمانی دست پیدا کنند و به مراحل عالی برسند.

وی استعداد جوانان در زمینه رشته های ورزش توپی را  از دیگر ظرفیتها برشمردوبیان کرد: در رشته های بسکتبال و والیبال و هندبال مقام های خوبی کسب کرده ایم و شهرستان خمینی شهر می تواند قطب ورزشهای توپی شود.

احمدی در بحث تقویت ایستگاه های ورزشی در سطح شهرستان توضیح داد: دستگاه ها و ادارات شهرستان میتوانند تعاملات بیشتری با اداره ورزش و جوانان داشته باشند.

رییس اداره ورزش و جوانان خمینی شهر تعامل و همکاری مسئولان را در زمینه ورزش جهت کاهش آسیبهای اجتماعی موثر خواند و گفت: امیدواریم ریل گذاری خوبی در ورزش شهرستان انجام شود .

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها