موج
کدخبر : ۳۳۳۱۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333184

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج خبر از بهره برداری بزرگترین دیوار سبز کشور در کرج داد.

رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: همواره زیبایی  ورودی های شهر دغدغه مدیران شهری بوده و بخشی از هویت بصری شهرها محسوب میشود.

بضاعتی پور گفت: متأسفانه در کرج نیز به دلیل گسترش فعالیت‌های ساختمانی و افزایش حریم شهر، ورودی شهرها بدون برنامه ای مدون شکل گرفته و باعث اغتشاشات بصری شده است.

وی با اشاره به برنامه ریزی این سازمان برای زیباسازی ورودی های شهر کرج گفت: ورودی های شهر کرج محل عبور مسافران ۱۳ استان کشور می‌باشد و از اهمیت بالایی برای مثبت دیده شدن فضای اجتماعی، کالبدی و فرهنگی کرج دارد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: در سالهای اخیر با برنامه ریزی های انجام شده، کار ساماندهی ورودی های شهر کرج آغاز شده و بزرگترین دیوار سبز عمودی کشور در ورودی جاده کرج چالوس آماده بهره‌برداری می‌باشد.

بضاعتی پور گفت: در این مکان سعی شده نگاه باغشهری به کرج حفظ و از فضاسازی های مناسب برای جذابیت گردشگران و مردم استفاده شود.

 وی در پایان نیز گفت: این مکان که نمونه آن در کشور کم نظیر است، بزودی در شهرک بعثت عظیمیه به بهره‌برداری می‌رسد و در اختیار عموم مردم قرار خواهد گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها