موج
کدخبر : ۳۳۳۱۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333153

حمید لطف الهیان:

شهردار اردبیل گفت: شهرداری اردبیل آماده همکاری با اداره کل ورزش و جوانان برای اجرای هرچه بهتر برنامه‌هایی حول محور ورزش‌های همگانی است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، حمید لطف الهیان  شهردار اردبیل در نشست با مسئولان ورزش و جوانان اردبیل اظهار داشت: از تمامی فعالیت های ورزشی به ویژه در توسعه زیر ساخت های ورزش همگانی در اردبیل حمایت خواهیم کرد.

وی بیان کرد: دریاچه زیبای شورابیل و مسیر پیاده روی در دور این دریاچه به طول ۱۰ کیلو متر، از جاذبه های ویژه و ظرفیت بزرگ ورزشی در ورزش همگانی استان اردبیل است.

لطف الهیان اضافه کرد : شهرداری اردبیل در راستای توسعه ورزش و سلامت جامعه و همچنین همگانی کردن ورزش در محلات مختلف اردبیل ، در بوستانها و پارک ها نسبت به نصب وسایل ورزشی اقدام خواهد کرد.

شهردار اردبیل گفت: زیر ساخت های این دو رشته ورزشی هم در کنار دریاچه زیبای شورابیل می تواند قابلیت های و جاذبه های ورزشی این دریاچه را دو چندان کند

او در ادامه بیان کرد: ایجاد سایت و راه اندازی زمین تیراندازی با اهداف پروازی و ایجاد اسکله برای فعالیت های رشته قایقرانی از اهداف توسعه زیر ساخت های ورزشی در این مکان می باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها