موج
کدخبر : ۳۳۳۰۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333007

بهروز رزمی:

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: با اقدامات انجام یافته امسال ۱ هزار و ۲۳ مدرسه شهری در مناطق مختلف سطح استان اردبیل به شبکه ملی اطلاعات متصل می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل ظهر امروز در جلسه کنترل پروژه هوشمندسازی مدارس  استان اردبیل اظهار داشت: با اقدامات انجام یافته امسال ۱ هزار و ۲۳ مدرسه شهری در مناطق مختلف سطح استان اردبیل به شبکه ملی اطلاعات متصل می‌شود.

وی افزود: اداره کل آموزش و پرورش استان هر چه سریع تر با تعامل دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط نسبت به بررسی وضعیت ۱ هزار و ۲۳ مدرسه شهری استان جهت هوشمندسازی و اتصال به شبکه ملی اطلاعات اقدام نماید.

رزمی تصریح کرد: پروژه اتصال مدارس به شبکه ملی اطلاعات در ایام بیماری کرونا با تلاش، همکاری و تعامل مجموعه ICT و اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل در ۴۱۰ مدرسه روستایی استان بصورت کامل اجرا شده که ۱۳۲ مدرسه دایری جدید و ۲۷۸ مدرسه با ارتقای سرعت اینترنت ADSL به شبکه ملی اطلاعات متصل شده است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل بیان کرد: با تلاش خستگی ناپذیر دستگاه‌های ذیربط تا پایان خرداد ماه سال جاری پروژه اتصال به شبکه ملی اطلاعات ۱۷۶ مدرسه با اینترنت پرسرعت ADSL و ۴۴ مدرسه نیز با تکنولوژی نسل چهارم اپراتور ایرانسل به اتمام خواهد رسید.

وی اظهار کرد: هوشمندسازی مدارس از اولویت‌های اساسی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در راستای تحقق برنامه ششم توسعه است و همچنین در شرایط خاص حاکم بر کشور تاثیر خواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها