موج
کدخبر : ۳۳۲۹۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332973

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم مطرح کرد؛

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم گفت: پساب خارج‌شده از تصفیه‌خانه‌های شهر قم قابلیت استفاده در بخش‌هایی همچون صنعت را دارد و می‌توان از این ظرفیت برای تامین پایدار آب موردنیاز واحدهای صنعتی استفاده کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، علی جان صادق پور در آیین بهره‌برداری از طرح ارتقای تصفیه‌خانه فاضلاب شماره ۲ شهر قم، با اشاره به لزوم افزایش سرعت در اجرای طرح‌ها، اظهار کرد: آبفای استان قم به همین منظور در ساختار جدید خود یکپاچه شدن آب و فاضلاب شهری و روستایی را مدنظر قرار داده است.

وی بیان کرد: با تلاش صورت گرفته نه‌تنها این یکپارچه‌سازی باعث توقف طرح‌ها نشد بلکه موجب شد کارها با نگاهی جامع و سرعت بالاتر دنبال ‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم افزود: در مدت کمتر از یک ماه ساختار جدید شرکت آب و فاضلاب استان تشکیل و احکام کارگزینی و پست سازمانی کارکنان صادر شد.

وی ادامه داد: با یکپارچه‌سازی شرکت آب و فاضلاب استان، طرح‌های آبفا در بخش شهری و روستایی باقدرت بیشتری پیگیری‌ می‌شود و این رویکرد در بالا رفتن کیفیت خدمت‌رسانی به مردم، نقش موثری دارد.

صادق پور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بهره‌برداری از طرح توسعه تصفیه‌خانه شماره ۲ قم گفت: این طرح ازجمله پروژه‌های اقتصادی مقاومتی استان است که تاثیر مثبتی بر ارتقای خدمت‌رسانی به شهروندان در حوزه جمع‌آوری فاضلاب و تصفیه آن دارد.

وی بیان کرد: تلاش می‌کنیم سطح دسترسی شهروندان به شبکه جمع‌آوری فاضلاب را در شهر قم افزایش دهیم و بر همین اساس این شبکه به‌طور مستمر در حال وسیع شدن و همچنین نوسازی است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها