موج
کدخبر : ۳۳۲۶۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332696

شهردار کرمانشاه هشدار داد:

سعید طلوعی گفت: در تخریب ساخت‌وسازهای غیرمجاز با کسی تعارف نداریم و چه‌بسا در مواردی در محله‌های بالانشین سختگیری بیشتری اعمال گردد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، شهردار کرمانشاه در خصوص روند تخریب و اعمال قانون ساخت‌وسازهای غیرمجاز در کرمانشاه ابراز داشت: در تخریب ساخت‌وسازهای غیرمجاز و جلوگیری از ادامه کار باکسی تعارف نداریم و قطعاً همین برخورد قاطع با حاشیه‌نشینان در محله‌های بالانشین نیز اجرا خواهد شد و چه‌بسا در مواردی در محله‌های بالانشین سختگیری بیشتری نماییم.

طلوعی با تأکید بر اینکه در انجام وظایف شهرداری کرمانشاه به‌هیچ‌عنوان سفارش ناپذیرش نیستم، خاطرنشان ساخت: یکی از مدیران ارشد در محله ۲۲ بهمن بدهی به مجموعه شهرداری کرمانشاه داشت که با ایجاد ممانعت قانونی در ورود و خروج‌ها توسط اجراییات بدهی مجموعه شهرداری را وصول کردیم و در این راه به هیچ سفارش و تلفنی اهمیت ندادیم.

شهردار کرمانشاه اظهار داشت: سودجویان و زمین‌خواران بااحساسی شدن فضای مرگ زن کپرنشین در کرمانشاه، فرصت را غنیمت شمرده و نسبت به ساخت‌وسازهای غیرمجاز اقدام کرده‌اند که به‌زودی با همراهی استاندار، دادستان و سایر دستگاه‌های مرتبط در اقدامی جهادی به سراغ همه آن‌ها رفته و قانون را در حق آن‌ها اجرا می‌نماییم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها