موج
کدخبر : ۳۳۲۵۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332556

دادستان شهرستان کهگیلویه:

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهگیلویه و بویراحمد گفت: خبر آزاد شدن با وثیقه عاملان آتش‌سوزی خائیز کذب محض است.

به گزارش خبرگزاری موج، طبق اعلام مرکز رسانه قوه قضاییه، امروز خبری بر روی خروجی برخی از سایت‌های خبری قرار گرفت مبنی بر اینکه، عاملان آتش‌ سوزی کوه خائیز با اخذ وثیقه آزاد شدند که در همین رابطه عبدالله سعادتیان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص نحوه آتش‌سوزی اظهار کرد: آتش‌سوزی از حوزه قضایی شهرستان بهبهان آغاز شد و وارد حوزه شهرستان کهگیلویه شد.

وی در ادامه افزود: بخش جنوبی کوه خائیز اگرچه در شهرستان بهبهان است، اما اقدامات قضایی برای پیگیری تخلفات در حوزه منابع طبیعی را اداره کل منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه قضایی بهبهان انجام می‌دهد.

سعادتیان در رابطه با دستگیری ۲ نفر متهم و آزادی به قید وثیقه ادامه داد: با دادستان محترم عمومی و انقلاب شهرستان بهبهان تماس گرفتم و موضوع را پیگیری کردم که آن مقام قضایی در جواب، اظهار کرد؛ شایعه دستگیری دو خانواده در این زمینه صحت ندارد و با دستور قضایی به مرجع انتظامی، آن خانواده‌ها در مرجع انتظامی حاضر شدند و هرگونه درگیری بین خودشان را تکذیب کردند و هر موقع که منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد دلیل قانع کننده و مستنداتی در این رابطه داشته باشند اقدام می‌نماییم. سعادتیان به خبری که در فضای مجازی به نقل از مدیرکل یکی از ادارات استان درج شده بود واکنش نشان داد و افزود: در خصوص آتش‌سوزی کوه خائیز، تاکنون هیچ فردی دستگیر نشده که با قید وثیقه آزاد شده باشد.

لازم به ذکر است سعادتیان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهگیلویه، دوشنبه شب گذشته در عملیات اطفاء حریق آن کوه حضور داشت که دچار عقرب زدگی شد و در بیمارستان امام خمینی (ره) شهر دهدشت مورد مداوا قرار گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها