موج
کدخبر : ۳۳۲۴۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332494

در راستای گرامیداشت سالزوز ارتحال امام خمینی‌(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد یادواره شهدای شهرستان پارس‌آباد مغان با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، در راستای گرامیداشت سالروز ارتحال امام خمینی‌(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد یادواره شهدای شهرستان پارس‌آباد مغان با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد.

**ورود نفکتش‌های ایران به آب‌های ونزوئلا قدرت ایران را به رخ جهانیان کشید

سرهنگ حسن نوری فرمانده سپاه ناحیه شهرستان پارس‌آباد در این مراسم اظهار داشت: دشمنان اسلام و انقلاب بدانند مردم ایران اسلامی راه شهید قاسم سلیمانی را در گام دوم انقلاب اسلامی ادامه خواهند داد.

وی امنیت اقتدار ایران اسلامی را در سایه خون شهدا دانست و افزود: در روزهای اخیر با ورود نفتکش‌های ایران به آب‌های ونزوئلا قدرت ایران اسلامی در اوج قرار می‌گیرد و به رخ جهانیان کشاند.

نوری با اشاره قدرت ایران در زمینه‌های مختلف تصریح کرد: استقرار ماهواره نظامی ایران در مدار کره زمین نیز، تثبیت کننده قدرت علمی و دفاعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است

**مردم و مسئولان باید سیره عملی امام خمینی(ره) را سرلوحه خود قرار دهند

حجت الاسلام علی‌اکبر باقری بنابی امام جمعه شهرستان پارس‌آباد نیز در ادامه این مراسم بزرگداشت بیان کرد: ویژگی‌هایی همچون آینده نگری، شناخت دقیق از گذشته و آینده و دوراندیشی امام راحل را از سایر رهبران دنیا متمایز می‌کند.

امام جمعه شهرستان پارس‌آباد با تاکید بر اینکه امام خمینی(ره) برای همه می‌تواند الگو باشد اظهار کرد: مردم و مسئولان باید در تمامی زمینه‌های مختلف سیره عملی امام خمینی(ره) را سرلوحه خود قرار دهند و مثل او در میدان عمل گام بردارند.

باقری بنابی امنیت و اقتدار ایران را مرهون ایثارگری‌های رزمندگان اسلام دانست و ادامه داد: امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون ایثارگری‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان و شهدا در دوران دفاع مقدس هستیم و باید قدردان آنان باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها