موج
کدخبر : ۳۳۲۴۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332444

آرش دولتی:

رئیس پلیس راه راههای روستایی استان اردبیل گفت : به منظور جلوگیری از گسترش و شیوع ویروس کرونا، مردم از حضور در تفرجگاه ها و تردد غیر ضرور در جاده های استان اجتناب کنند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سرهنگ دوم آرش دولتی رئیس پلیس راه راههای روستایی استان اردبیل دولتی با تسلیت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵خرداد افزود: تعطیلی ها باعث افزایش رفت و آمدها و مسافرت به شهرها و روستاهای هدف گردشگری شده به طوریکه هم اکنون ترافیک در محورهای مواصلاتی و حتی راههای روستایی استان اردبیل پرحجم اما روان است.

وی با اشاره به حجم زیاد ترافیک ها در جاده های مواصلاتی روستایی و گردشگری منطقه گفت: باتوجه به تعطیلات چند روزه شاهد ترافیک پرحجم در راههای اصلی و روستایی و تفرجگاهی هستیم که این می تواند باعث شیوع بیماری کرونا باشد.

رئیس پلیس راه راههای روستایی استان اردبیل رانندگان را از سرعت و سبقت غیرمجاز و تخطی از قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی برحذر داشت و ادامه داد: رعایت فاصله طولی نقش مهمی در پیشگیری و جلوگیری از تصادفات و حوادث جاده ای دارد.

دولتی خاطر نشان کرد:همانطوری که قبلا اعلام شده مردم عزیز استان باید به خاطر شیوع ویروس کرونا از هرگونه تجمع در مناطق گردگشگری خودداری کرده وفاصله اجتماعی را جهت جلوگیری از انتشار و قطع زنجیره انتقال آن رعایت کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها