موج
کدخبر : ۳۳۲۴۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332430

با موافقت هیئت رئیسه واحد دانشگاهی بندرعباس صورت گرفت؛

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس، گفت: با تصمیم هیئت رئیسه دانشگاه هزینه‌های پرداختی نیمسال دوم ۹۹-۹۸ سراهای دانشجویی به دانشجویان برگشت داده می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سعید مرادپور معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس، با بیان اینکه قبل از شیوع ویروس کرونا تعدادی از دانشجویان هزینه‌های خوابگاهی خود را به دانشگاه پرداخت کرده‌اند، اظهار کرد: با پیشنهاد حوزه معاونت دانشجویی و موافقت هیئت رئیسه واحد دانشگاهی بندرعباس قرار شد در اسرع وقت همه هزینه‌های دریافتی به حساب این دانشجویان واریز شود.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس با اعلام خبر بازگشت هزینه خوابگاه‌های دانشجویی ، گفت: با تصمیم هیئت رئیسه دانشگاه هزینه‌های پرداختی نیمسال دوم ۹۹-۹۸ سراهای دانشجویی به دانشجویان برگشت داده می‌شود.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس پس از شیوع ویروس کرونا و در راستای اطلاعیه ستاد ملی مبارزه با این ویروس مبنی بر متوقف‌کردن فعالیت‌های سراهای دانشجویی همه فعالیت‌های این سراها را تعطیل کرد.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس از راه‌اندازی سراهای متأهلان در این دانشگاه خبر داد و گفت: این واحد دانشگاهی در نظر دارد پس از دوران کرونا سراهایی ویژه دانشجویان متأهل در مرکز استان راه‌اندازی کند که این اقدام می‌تواند از دغدغه زوج‌های دانشجویی بکاهد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها