موج
کدخبر : ۳۳۲۳۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332387

نشست هم‌اندیشی شهردار، معاون مالی و اقتصادی، معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی و تنی چند از مدیران کل شهرداری با موضوع بررسی راهکارهای درآمدی مجموعه شهرداری کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، کریمی معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری کرمانشاه، در خصوص مدیریت درآمد و هزینه‌های شهرداری کرمانشاه اظهار داشت: در این جلسه با توجه به کاهش درآمدهای شهرداری کرمانشاه به دلیل شیوع بیماری کرونا، راهکارهای مدیریت هزینه‌ها و درآمدها در مجموعه شهرداری ارائه و در خصوص کاهش نسبی هزینه‌های اداری علی‌الخصوص اضافه‌کار پرسنل بحث و تبادل‌نظر انجام گرفت.

 وی ادامه داد: در این جلسه مقرر شد میانگین اضافه‌کار پرسنل شاغل هر حوزه حداکثر ۱۵۵ ساعت از سوی مدیران با در نظر گرفتن کارایی، قابلیت و حضور هرکدام از پرسنل تائید و لحاظ گردد.

وی با اشاره به اهمیت نیروی انسانی به‌عنوان مهم‌ترین سرمایه یک سازمان افزود: مدیران هر واحد می‌توانند تا سقف ۱۷۵ ساعت برای هرکدام از پرسنل منوط به رعایت میانگین ۱۵۵ ساعت هر واحد اضافه‌کار تائید نمایند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی گفت: بنا بر تصمیم گرفته‌شده مدیر مستقیم هر واحد وظیفه تائید و لحاظ اضافه‌کاری برای پرسنل را بر عهده‌دارند، همچنین به‌غیراز مدیر مستقیم واحدها کسی حق دخل و تصرف در تغییر ساعت اضافه‌کار را ندارد.

وی در پایان افزود: این تصمیم از پرداخت حقوق اردیبهشت‌ماه در کلیه واحدهای شهرداری کرمانشاه برای پرسنل رسمی، پیمانی، قراردادی و شرکت نوینی اجرا خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها