موج
کدخبر : ۳۳۲۲۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332290

مدیرعامل آبفا هرمزگان خبر داد؛

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از انجام موفقیت آمیز مانور انتقال آب از آبشیریکن یکصد هزار متر مکعبی به بندرعباس از خط اضطراری آبفا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، امین قصمی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان، گفت:در پی انجام اصلاح خط انتقال آب بندرخمیر و به منظور جلوگیری از توقف تولید آبشیرین کن در این مدت، مانور انتقال آب از آب شیرین کن بندرعباس به شهرک های واقع در غرب بندرعباس، روستاهای  مسیر و محله های شمالی و غربی شهر بندرعباس برگزار که انتقال آب با موفقیت به مناطق مذکور انجام شد.

وی با بیان اینکه ظرفیت فعلی تولید آب شیرین کن بندرعباس 40 هزار متر مکعب در شبانه روز است، افزود: خط انتقال آب از آب شیریکن به طول 33 کیلومتر در حال اجراست که با تکمیل آن و افزایش ظرفیت آب شیرین کن، بخشی از نیاز آبی بندرعباس از این محل تامین خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان افزود: در کنار خط مذکور، یک خط انتقال 900 میلی متری دیگر نیز وجود دارد که به عنوان خط اضطراری در زمان بحران و نیاز مورد استفاده قرار خواهد گرفت که تست انتقال آب از محل آبشیرین کن نیز با موفقیت اجرا و به پایان رسید.

قصمی ابراز امیدواری کرد، امسال با افزایش ظرفیت آب شیرین کن بندرعباس و اتمام خط انتقال بتوان بخشی از آب مورد نیاز بندرعباس از این محل تامین کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها