موج
کدخبر : ۳۳۲۱۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332109

فرماندار مهریز گفت: هیچ فردی در مراجعه به دستگاه‎های دولتی نباید معطل شود تا از این طریق شهروندان نیز انگیزه مشارکت در امور مختلف را پیدا کنند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، رضا زارع‌زاده فرماندار مهریز در شورای برنامه‌ریزی شهرستان مهریز  با بیان اینکه رسیدگی به مطالبات مردم رسالت مسئولان است، ادامه داد: فلسفه وجودی مدیران رسیدگی به مسائل و مشکلات و بسترسازی برای آسان سازی انجام امور است بنابراین هیچ فردی در مراجعه به دستگاه‎های دولتی نباید معطل شود تا از این طریق شهروندان نیز انگیزه مشارکت در امور مختلف را پیدا کنند.

وی اظهار کرد: اگر مسئولان به وظایف قانونی خود در ادارات و نهادها به خوبی عمل کنند بدون شک شاهد جلب مشارکت مردم در تمام امور خواهیم بود که نمونه بارز آن در شیوع ویروس کرونا اتفاق افتاد.

زارع‌زاده با تاکید بر پیگیری مدیران برای جذب اعتبارات در سال‌جاری تاکید کرد و همچنین از مشارکت خیران، اصناف و سایر طبقات اجتماعی در پیشگیری و مقابله با کرونا قدردانی و ادامه همکاری در اجرای برنامه‌ها با مشارکت شهروندان را در ابعاد مختلف در شهرستان خواستار شد.

امام جمعه مهریز نیز با تاکید بر رسیدگی و توجه به مردم به خصوص در شرایط کنونی گفت: برای حل مسائل و مشکلات مردم باید همه در کنار هم در راستای اهداف نظام، انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری تلاش کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها