موج
کدخبر : ۳۳۱۲۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331267

حسن لطفی خبر داد

نماینده شهرستان رزن و درگزین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ساخت مجتمع گلخانه ای ۳۰هکتاری عمان در طول یک سال اخیر ، از ساخت 85 هکتار گلخانه در رزن و درگزین خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان،  حسن لطفی، نماینده شهرستان رزن و درگزین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گلخانه های شهرستان رزن درگزین،  با بیان اینکه بیش از شش میلیارد تومان برای ایجاد زیرساخت های مورد نیاز مجتمع  گلخانه ای روستای عمان هزینه شده است، افزود:با پیگیری های صورت گرفته روند ساخت مجتمع گلخانه ای ۳۰هکتاری عمان در طول یک سال اخیر مطلوب بوده است.

لطفی افزود: بیش از ۸۵ هکتار گلخانه در شهرستانهای رزن و درگزین در دست ساخت است.

وی ادامه داد: هم اکنون بیش از ۸۵هکتار گلخانه در دو شهرستان رزن و درگزین در دست ساخت است که با راه اندازی این واحدها برای ۵۱۰نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد خواهد شد.

لطفی با بیان اینکه هیچ گونه مشکلی در پرداخت تسهیلات مجتمع گلخانه ای روستای عمان در شهرستان درگزین وجود ندارد، اظهار کرد:دولت باید علاوه بر تسهیلات، برای همه واحد های گلخانه های روستای عمان پنج میلیارد تومان یارانه پرداخت کند.

 فرماندار شهرستان درگزین هم سطح گلخانه های شهرستان درگزین را سه و نیم هکتار عنوان کرد و گفت:هم اکنون ۴۲هکتار گلخانه در این شهرستان  در دست ساخت است.

علی اصغر ناظری پور افزود: برای هر واحد گلخانه روستای عمان یک میلیاردو ۶۰۰میلیون تومان تسهیلات پرداخت خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها