موج
کدخبر : ۳۳۰۸۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330818

فردین جعفری خبرداد:

نائب رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه استان اردبیل گفت: وکلای مرکز اردبیل در اقدامی خداپسندانه چهارشنبه شب با حضور در پایگاه انتقال خون در پویش اهدای خون مشارکت خواهند کرد.

فردین جعفری نائب رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه استان اردبیل در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اردبیل گفت: هماهنگی‌های لازم با انتقال خون استان اردبیل انجام شده و تلاش بر این است تا در مهلت دوساعته وکلای مرکز با حضور در پایگاه انتقال خون واقع در جنب بیمارستان فاطمی اردبیل در این حرکت خیرخواهانه شرکت کرده و به کمک بیماران و نیازمندان به خون بشتابند.

وی خاطرنشان کرد: در این زمینه با دعوت از رسانه‌ها سعی خواهیم کرد تا به نوعی این حرکت معنوی را در آستانه عید سعید فطر به تصویر کشیده و مساعدت جامعه وکلا را در این ایام پرخیر و برکت به نمایش بگذاریم.

نائب رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه استان اردبیل ادامه داد: همچنین در آستانه عید سعید فطر و جمع‌آوری و اهدای کمک‌های مومنانه بسته‌های تهیه شده معیشتی و بهداشتی نیز که با همکاری وکلای مرکز تهیه شده با شناسایی خانواده‌های نیازمند توزیع خواهد شد.

جعفری با قدردانی از همراهی جامعه بسیج حقوقدانان در مساعدت برای انجام این ماموریت ارزشمند معنوی همسو با سایر گروه‌های جامعه و خیرین اظهار امیدواری کرد؛ تا این کمک‌ها به دست نیازمندان واقعی رسیده و از اجر معنوی آن جامعه وکلا و حقوقدانان ما بهره‌مند شوند.

وی ادامه داد: از امروز 31 اردیبهشت از ساعت 22 تا 24 شب با حضور در پایگاه ثابت خونگیری اردبیل واقع در جنب بیمارستان فاطمی پذیرای وکلای همکار در مرکز اردبیل خواهیم بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها