موج
کدخبر : ۳۳۰۶۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330627

معاون استاندار کرمانشاه:

افشین کریمی با تأکید بر اینکه باید کلیه خدمات باید الکترونیکی و رایگان انجام شود، گفت: با استفاده از سامانه اطلاعات هویتی سازمان ثبت‌احوال، دریافت کپی مدارک در دستگاه‌های اجرایی متوقف می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه گفت: با بهره‌گیری از سامانه اطلاعات هویتی سازمان ثبت‌احوال کلیه خدمات به‌صورت الکترونیکی انجام و دریافت کپی مدارک در دستگاه‌های اجرایی متوقف می‌شود.

کریمی در جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت استان ضمن تأکید بر لزوم انجام کلیه خدمات در بستر الکترونیکی به‌منظور تسهیل، تسریع و کاهش هزینه‌ها در دستگاه‌های اجرایی اظهار داشت: بر اساس تشریح شرایط احراز هویت الکترونیکی خدمات گیرندگان توسط اداره کل ثبت‌احوال از امروز به‌منظور احراز هویت ارباب‌رجوع دریافت هرگونه کپی مدرک هویتی مانند شناسنامه، کارت ملی و... ممنوع است و کلیه دستگاه‌های اجرایی استان موظف هستند که از دستگاه احراز هویت الکترونیکی برای ارباب‌رجوع‌ها و ارائه خدمات (به‌طور کاملاً رایگان) استفاده کنند.

معاون استاندار کرمانشاه در ادامه لزوم ثبت کلیه اموال منقول و غیرمنقول را در سامانه "سادا" یادآور شد و بیان داشت: در گزارش آتی اداره کل اقتصاد و دارایی میزان پیشرفت در ثبت اطلاعات بررسی خواهد شد و با دستگاه‌هایی که در این امر اهتمام نداشته باشند، برخورد جدی صورت خواهد گرفت. همچنین کلیه بسترهای لازم در این سامانه فراهم و مشکلات احتمالی نیز سریعاً رصد و رفع می‌شود.

در ادامه این نشست حبیب‌الله وفایی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان روند ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در سال ۹۸ را که به‌صورت کاملاً الکترونیکی انجام‌شده بود را تشریح کرد و گفت: بر اساس دستورالعمل ابلاغی و بر اساس پایش و تحلیل داده‌های مندرج در سامانه ارزیابی طبق شاخص‌های پیش‌بینی‌شده انجام در جشنواره شهید رجایی از دستگاه‌های اجرایی برتر تقدیر خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها