موج
کدخبر : ۳۳۰۴۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330461

معاون استاندار کرمانشاه:

محمدابراهیم الهی تبار با طرح این انتقاد که برخی دستگاه‌های اجرایی نسبت به مطالب مطروحه در رسانه‌ها بی‌خیال‌اند و از کنار آن می‌گذرند، تصریح کرد: نباید تمام بار پاسخگویی به مسائل و موضوعات بر روی مسئول عالی استان بیفتد و ضروری است که دستگاه‌ها حساسیت به خرج دهند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون سیاسی استاندار کرمانشاه در نشست شورای روابط عمومی‌های کرمانشاه افزود: شورای روابط عمومی‌های کرمانشاه ظرفیتی مناسب برای تحقق خواسته‌ها و افق‌های روابط عمومی‌ها به‌عنوان ساختار تصمیم‌ساز و تصمیم گیر در ادارات است.

وی با تأکید بر جایگاه تصمیم‌سازیِ روابط عمومی‌ها، گفت: نیاز است که نمایندگان روابط عمومی‌ها در شورای اطلاع‌رسانی جایگاه داشته باشند و در تدوین سند رسانه‌ای استان مشارکت کنند.

رئیس شورای اطلاع‌رسانی استان کرمانشاه در ادامه با ارائه گزارشی از روند مدیریت بیماری کرونا در استان اظهار داشت: زحمات و اقدامات روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی در اطلاع‌رسانی‌های بهداشتی و آگاهی بخشی به مردم قابل‌تقدیر است.

الهی تبار افزود: از نخستین تصمیمات استان در مدیریت کرونا تعیین سیستم اطلاع‌رسانی و راه‌اندازی استودیو سلامت بود که توانست ارتباط معناداری را بین متولیان بهداشت و درمان با جامعه ایجاد کند.

پیشتازی استان در مدیریت کرونا حاصل ارتباط صحیح با مردم بوده است

وی بابیان اینکه «در مدیریت کرونا با استفاده از ظرفیت رسانه‌ها و روان‌سازی آموزش‌ها، تفاهم مشترکی بین مردم و متولیان امر ایجاد شد» اضافه کرد: اصل و محور برنامه‌های مقابله با کرونا، مشارکت مردم بوده است.

الهی تبار خاطرنشان کرد: اگر امروز کرمانشاه در ردیف استان‌های سبز قرار داشته و در مدیریت کرونا پیشتاز بوده نتیجه ایجاد ارتباط صحیح با مردم بوده است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در ادامه انجام غربالگری قوی در سطح استان را مورداشاره قرار داد و گفت: بیماریابی و جداسازی مبتلایان از اجتماع که امروز مورد تأکید در کشور است در کرمانشاه از یک ماه گذشته آغازشده است.

الهی تبار همچنین با اشاره به وضعیت کنترل‌شده شهرستان‌های استان در مدیریت کرونا اظهار داشت: در برخی شهرستان‌های استان مشکل داشتیم که بخشی از آن به‌واسطه جابجایی جمعیتی بود که در انتخابات صورت گرفت شاید اگر این رفت‌وآمد از استان‌های آلوده نبود این مشکل را نداشتیم.

مهندسی انتخابات سخن دروغ و بیخودی بود

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه در ادامه با تأکید بر رعایت اصل بی‌طرفی و سلامت در برگزاری انتخابات اسفندماه نیز اظهار داشت: در این انتخابات ۹۹/۹ درصد شعب آنلاین بود و آرامش خاصی برای مردم رقم خورد و بر اساس ارزیابی وزارت کشور، استان توانسته در برگزاری مکانیزه انتخابات تا شش رتبه ارتقا پیدا کند.

وی ضمن تاکید بر حضور پر رنگتر روابط عمومی‌های ادارات در صحنه های مختلف، با اشاره به مشارکت مردم استان در انتخابات و بالاتر بودن آن نسبت به میانگین کشوری تصریح کرد: این حضور در حالی بود که برخی بحث مهندسی انتخابات را مطرح کردند؛ حرف‌های بی‌خودی زدند و دروغ گفتند هرچند که مورد اقبال مردم قرار نگرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها