موج
کدخبر : ۳۲۹۶۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329674

رئیس دادگستری اشتهارد گفت: با حل کامل مشکلات دو واحد تولیدی در این شهرستان از تعطیلی و بیکار شدن بیش از 100 نفر ممانعت خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز؛ علی بستامی روز بیست و دوم اردیبهشت ماه با اشاره به ورود دادگستری این شهرستان برای حل مشکلات یک واحد تولیدی و یک صنعت با فناوری های پیشرفته گفت: اولین محور از برنامه های تحولی دادگستری استان البرز مرتبط با حوزه اقتصاد و فعالین اقتصاد است همچنین از جمله برنامه های مرتبط با این محور رصد و نظارت بر اقدامات صنایع و فعالان اقتصادی است تا دادگستری استان و به تبع آن دادگستری شهرستان بتواند در فرصت مناسب مشکلات آنان را حل کند.

وی اضافه داد: سال گذشته اقدامات خوبی از طرف دادگستری برای حمایت از صنعتگران در حوزه های متفاوت انجام شد، امسال که رهبر معظم انقلاب به عنوان جهش تولید نامگذاری کرده اند انتظار می رود که صنعتگران و فعالان اقتصادی تمام اهتمام خود را در جهت رسیدن به این هدف بکار بندند.

رئیس دادگستر ی اشتهارد گفت: وقتی جهش و رونق تولید در عمل اتفاق بیفتد کاهش ورودی پرونده ها که از ماموریتها و سند چشم انداز و راهبردهای قوه قضاییه است اتفاق خواهد افتاد و شاهد کاهش جرم سرقت، کاهش بیکاری و تورم، کاهش آسیب های اجتماعی و حل مشکلات اقتصادی خواهیم بود.

وی بیان کرد: با این رویکرد دادگستری استان و شهرستان آمادگی خود را برای حل مشکلات صنعتگران و فعالان اقتصادی در سال جدید نیز اعلام می کند.

بستامی در ادامه بیان کرد: لازمه حمایت‌ دستگاه قضا و دادگستری البرز، تلاش و کوشش خود صنعتگران و فعلان اقتصادی است و دادگستری استان البرز از مدیران شجاع و پرتلاش حوزه صنعت که در این شرایط تحریم به تولید خود ادامه می دهند و سنگر را خالی نمی گذارند قطعا حمایت می کند.

وی تصریح کرد: با این رویکرد و با توجه به مشکلات پیش آمده برای یک شرکت تولیدی در این شهرستان و صدور حکم قضایی نیابتی صادره از استان قزوین به منظور توقیف و به مزایده رفتن یکی از دستگاه های در حال تولید این واحد، که جابه جایی آن در عمل منجر به تعطیلی کارخانه و بیکار شدن کارگران این کارخانه می شد تدبیر و تصمیم شایسته اتخاذ شد و از جابه جایی و انتقال جلوگیری بعمل آمد.

رئیس دادگستری اشتهارد افزود: حسب دستور رئیس کل دادگستری استان البرز پیگیری برای حل مشکلات این واحد تولیدی آغاز شده و با اینکه پرونده اجرایی مطابق نیابت صادره تشکیل و دادگستری اشتهارد صرفا مرجع مجری نیابت بود اما با توجه به اینکه دستگاه قضایی استان و شهرستان اشتهارد رویکرد حمایتی از صنایع دارد برای حمایت از این واحد وارد عمل شد.

وی از ورود دادگستری شهرستان به حل مشکلات یک واحد تولیدی دیگر که دارای یکی از تکنولوژی های پیشرفته دنیا است خبر داد و بیان کرد: با حل مشکلات این واحد تولیدی توسط دادگستری از تعطیلی و بیکار شدن آن جلوگیری بعمل آمد.

بستامی متذکر شد: با حل کامل مشکلات این دو واحد تولیدی از تعطیلی و بیکار شدن بیش از 100 نفر در شهرستان اشتهارد ممانعت خواهد شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها