موج
کدخبر : ۳۲۹۵۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329597

مدیر کل بهزیستی مازندران خبر داد:

مدیر کل بهزیستی مازندران گفت: بیش از ۱۴ هزار سبد حمایتی به ارزش ۳۵ میلیارد ریال در ماه مبارک رمضان بین مددجویان توزیع شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ،  فرزاد گوهردهی اظهار داشت : ۳ هزار و ۵۰۸ سبد غذایی به ارزش ۹ میلیارد و ۲۶۷ میلیون ریال در رزمایش همدلی مومنانه و ۱۱ هزار و ۱۱۳ سبد حمایتی به ارزش ۲۵ میلیارد و ۹۹۸ میلیون ریال از ابتدای ماه مبارک رمضان بین مددجویان و معلولان تحت پوشش بهزیستی در سراسر استان مازندران توزیع شد.

وی ادامه داد: بهزیستی استان همزمان با سراسر کشور از ابتدای ماه مبارک رمضان پویش همدلی مومنانه را اجرا کرد و در مرحله اول این پویش ۸۰ سبد غذایی به ارزش ۱۰۰ میلیون ریال از طرف کارکنان بهزیستی سراسر استان در میان نیازمندان توزیع شد.

مدیر کل بهزیستی مازندران افزود: در مراحل بعدی تعداد ۳ هزار و ۵۰۸ بسته مواد غذایی به ارزش ۹ میلیارد و ۲۶۷ میلیون ریال در این رزمایش در سراسر استان در میان نیازمندان توزیع شد.

گوهردهی با اشاره به توزیع ۱۴ هزار و ۶۲۱ سبد حمایتی در میان جامعه هدف بهزیستی گفت : از ابتدای ماه مبارک رمضان و تشکیل پویش همدلی مومنانه تا کنون بسته‌های مواد غذایی و بهداشتی جمعا به ارزش ۳۵ میلیارد و ۲۶۵ میلیون ریال در بین گروه‌های آسیب پذیر و مددجویان بهزیستی توزیع شده و این طرح تا پایان ماه رمضان ادامه دارد.

مدیر کل بهزیستی استان ضمن قدردانی از اقدامات اثرگذار خیران استان و همراهی آن‌ها در پیشبرد اهداف محرومیت زدایی بهزیستی، تاکید کرد: پیش از این نیز در راستای کمک به مددجویان بهزیستی در زمان شیوع بیماری کرونا، ۹هزار و ۲۳۸ بسته معیشتی و حمایتی به ارزش بیش از  ۱۸ میلیارد ریال بین مددجویان توزیع شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها