موج
کدخبر : ۳۲۹۵۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329527

داریوش رشیدی خبر داد:

مدیر ناحیۀ آهن‌سازی فولاد مبارکه از ثبت رکورد روزانه در ناحیۀ آهن‌سازی شرکت فولاد مبارکه‏ اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، داریوش رشیدی بیان کرد: با تلاش همکاران ناحیۀ آهن‌سازی با ثبت رکورد تولید روزانۀ آهن اسفنجی به میزان 8 هزار و  815 تن در واحد شهید خرازی موفقیت دیگری را در سال جهش تولید به نام خود ثبت کردند.

وی افزود: رکورد روزانۀ قبلی به میزان 8هزار و 640 تن بود که در فروردین‌ماه 99 به دست آمده بود. این رکورد تولید روزانه در سال جهش تولید و در ادامۀ عملکرد موفقیت‌آمیزاین ناحیه در این سال حاصل شده که ناشی از عزم راسخ همکاران در این ناحیه برای مشارکت هرچه بیشتر درحرکت روبه‌رشد در مسیرتولید بیشتر واقتصاد کشوراست.

مدیر ناحیۀ آهن‌سازی فولاد مبارکه همچنین گفت: امیدواریم با برنامه‌ریزی صورت‌گرفته و اهتمام کلیۀ کارکنان ناحیۀ آهن‌سازی و واحدهای پشتیبانی، عملکرد درخشانی در سال 99 به ثبت برسانیم.

در ادامه محمدرضا فتحی رئیس واحد احیا مستقیم اظهار داشت: خوشبختانه با همت کارکنان واحد احیا مستقیم شهید خرازی و همکاری دیگر واحدهای ناحیه، اعم از گندله‌سازی، مواد خام و برنامه‌ریزی تولید و تعمیرات، و با پشتیبانی واحدهای خدماتی و ستادی، با وجود شرایط ویژه و مراقبت‌های لازم جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا این موفقیت به دست آمده است و جا دارد از تمامی همکارانی که با کار گروهی خود و در نظر گرفتن رویه‌های سازمانی افتخارآفرینی کرده‌اند تشکر کنم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها