موج
کدخبر : ۳۲۹۴۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329419

رئیس شورای اسلامی شهر فردیس مطرح کرد:

سید حسن افتخاریان گفت:حفظ جان شهروندان بیش از هر موضوعی برای مدیریت شهری اهمیت دارد و در این راستا مدیریت شهری تا ریشه کن شدن این ویروس از هیچ تلاشی فروگذار نیست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، سید حسن افتخاریان پیش از ظهر شنبه در جلسه مدیریت بحران شهرستان فردیس که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده توسط شهرداری و دیگر ارگان های خدمات رسان در مقابله با ویروس کرونا، اظهار کرد: حفظ جان شهروندان بیش از هر موضوعی برای مدیریت شهری اهمیت دارد و در این راستا مدیریت شهری تا ریشه کن شدن این ویروس از هیچ تلاشی فروگذار نیست.

وی در ادامه با بیان اینکه لازم است با همکاری سازمان نظام مهندسی مدارس ایمن فردیس احصا شود‌، اضافه کرد: با این اقدام می توانیم این مدارس را در مواقع بحرانی به شهروندان اطلاع رسانی کنیم تا به آنجا مراجعه کنند.

افتخاریان با بیان اینکه مدیریت شهری فردیس در راستای تجهیز بیمارستان این شهرستان همکاری می کند، عنوان کرد: لازم است با توجه به شرایط ویژه فردیس از لحاظ تراکم جمعیتی و ترافیک برای احداث و تجهیز بیمارستان با وزارت بهداشت مکاتبه شود.

وی در بخش دیگری ضمن اعلام همکاری مدیریت شهری فردیس با جمعیت هلال احمر شهرستان فردیس در راستای آموزش امداد رسانی، گفت: فرهنگ‌سراها و سالن های ورزشی فردیس برای آموزش هلال احمر آماده است.

رئیس شورای اسلامی شهر فردیس با تاکید بر لزوم توجه به باز آفرینی شهری در فردیس، خاطرنشان نشان کرد: حفظ جان شهروندان برای مدیریت شهری از اهمیت بالایی برخوردار است؛ در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها