موج
کدخبر : ۳۲۹۱۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329180

جشن گلریزان کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد استان البرز امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا یه صورت مجازی برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، محمدباقر مقدسی، گفت: ستاد مردمی امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند نمایندگی استان البرز هر ساله در ماه مبارک رمضان به برگزاری جشن گلریزان جهت دریافت کمک خیرین برای آزادی زندانیان غیر عمد استان اقدام می کند.

مدیر ستاد دیه البرز افزود: به دلیل شیوع ویروس کرونا و ممنوعیت برگزاری تجمعات، امسال تصمیم گرفتیم تا گلریزان را به صورت اینترنتی و در قالب وبینار یا همان جشن سمیناری تحت وب و آنلاین برگزار کنیم.

مقدسی با اشاره به یار و مددکار بودن نیکوکاران استان البرز در بحث آزادی زندانیان جرایم غیر عمد گفت: بنابراین از کلیه نیکوکاران خیراندیش دعوت می کنیم در این رویداد خداپسندانه شرکت کنند و مانند گذشته یار و مددکار ستاد دیه استان برای کمک به آزادی زندانیان غیر عمد باشند تا این مددجویان به آغوش گرم خانواده خود بپیوندند.

وی  افزود: به همین منطور، لینک سالن مجازی جشن گلریزان ستاد دیه ایجاد شده است.

مدیر ستاد دیه البرز زمان جشن گلریزان مجازی ستاد دیه البرز را همزمان با پخش برنامه زنده تلویزیونی ماه عاشقی از صدا و سیمای مرکز البرز و یک ساعت و نیم  قبل از اذان مغرب به افق کرج اعلام کرد و گفت: لینک اینترنتی این جشن گلریزان مجازی برای خبرنگاران و خیران نیک اندیش ارائه می می شود.

مقدسی افزود: همچنین خیران عزیز می توانند کمک های نقدی خود را از طریق آدرس https://www.skyroom.online/ch/khabaz55/golrizan به حساب ستاد دیه البرز واریز کنند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها