موج
کدخبر : ۳۲۸۸۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328833

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد گفت: در سال ۹۸ پیک بار به میزان یکهزار و ۶۶۸ مگاوات بود که این میزان با ورود صنایع جدید افزایش خواهد یافت.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، ابوالفضل اسدی مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای یزد مشارکت مردم و صاحبان صنایع استان یزد را لازمه عبور موفق از پیک بار سال ۹۹ بیان کرد و گفت: مدت زمان پیک مصرف برق حدود ۴۰۰ ساعت در تابستان است.

وی افزود: صنعت برق استان در سه حوزه تولید، انتقال و توزیع فعالیت دارد که در حوزه تولید، با همت و همکاری شرکت‌های تولید برق و مدیریت تولید برق استان یزد و نیروگاه‌های خصوصی، عمده تعمیرات نیروگاه‌های حرارتی و سیکل ترکیبی با ظرفیت نامی  ۲ هزار و ۵۴۴ مگاوات انجام شده و امیدواریم، در زمان پیک مصرف انرژی الکتریکی، همه نیروگاه‌های حرارتی و سیکل ترکیبی در مدار باشند.

وی همچنین نیروگاه‌های مقیاس کوچک با ظرفیت ۱۶۰ مگاوات و ۵۸.۵ مگاوات نیروگاه خورشیدی استان یزد را به عنوان دیگر حوزه‌های فعالیت شرکت برق منطقه‌ای برشمرد و گفت: تمام کارکنان صنعت برق حتی در ایام عید و شرایط سخت کرونایی با رعایت توصیه‌های بهداشتی به‌صورت شبانه‌­روزی در حال تلاش برای اتمام تعمیرات نیروگاه‌ها و توسعه و تعمیرات شبکه‌های انتقال و فوق‌توزیع هستند و امیدواریم بتوانیم ضمن عبور موفق از پیک بار ۹۹، انرژی برق را بدون وقفه به مردم ارائه کنیم.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد با اشاره به سال جهش تولید، خاطرنشان کرد: در سال ۹۸ پیک بار به میزان یکهزار و ۶۶۸ مگاوات بود که این میزان با ورود صنایع جدید افزایش خواهد یافت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها