موج
کدخبر : ۳۲۸۷۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328716

آرش رضایی:

مدیر کل راه و شهرسازی هرمزگان از بررسی و تصویب 16 طرح در جلسه امور زیربنایی استان بر فسخ واگذاری های بدون اقدام و تعیین تکلیف طرح های حوزه های صنعتی و شیلاتی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، آرش رضایی مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان در دومین جلسه کارگروه امور زیربنایی استان هرمزگان گزارشی از تعیین تکلیف قراردادهای مهلت سپری شده در حوزه واگذاری های راه و شهرسازی ارائه کرد و از عزم این اداره کل در فسخ واگذاری هایی که هیچ گونه اقدامی در این خصوص انجام نداده اند خبر داد.

وی در ادامه به بررسی و تصویب ۱۶ طرح شیلاتی، صنعتی، دامپروری، گردشگری و ورزشی نیز اشاره کرد و افزود: در این جلسه ۱۶ طرح مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت که از مهم ترین آن ها می‌توان به تعیین تکلیف پهنه گردشگری تازیان و همچنین مکان یابی جهت احداث ورزشگاه شش هزار نفری در شهر بندرعباس اشاره کرد.

رضایی افزود: سایر طرح ها در حوزه های صنعتی و شیلاتی در شهرستان های بستک، سیریک و بندرلنگه بودند که تعیین تکلیف شدند.

مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان تصریح کرد: در این جلسه همچنین مقرر شد، اداره امور اراضی استان نسبت به واگذاری های سال های گذشته و اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در خصوص واگذاری اراضی صورت گرفته در حوزه گردشگری، در جلسه آینده گزارشی ارائه کند.

آرش رضایی در مورد ضرورت افزایش احداث مجتمع های خدماتی و رفاهی در سطح استان، بیان کرد: مقرر شد اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گزارشی از واگذاری های اراضی صورت گرفته در محورهای شمالی، شرقی و غربی استان ارائه کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها