موج
کدخبر : ۳۲۸۶۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328631

سردار جلیل بابازاده :

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: فرزندان اردبیل در لشکر عاشور خط شکن بودند لازم است سبک زندگی و غیرت دینی و ملی این شهدا در قالب نمایشگاه‌ها و سایر برنامه‌های فرهنگی به مردم عزیز نشان داده شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سردار جلیل بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: رزمندگان اردبیلی در دوران دفاع مقدس رشادت‌های مثال زدنی از خود نشان دادند متأسفانه لشکر عاشورا در اردبیل آنچنان که باید شناسانده نشده است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه فرزندان اردبیل در لشکر عاشور خط شکن بودند لازم است سبک زندگی و غیرت دینی و ملی این شهدا در قالب نمایشگاه‌ها و سایر برنامه‌های فرهنگی به مردم عزیز نشان داده شود.

بابازاده با اشاره به سختی‌هایی که برای حفظ انقلاب اسلامی و آثار و ارزش‌های دفاع مقدس کشیده شده، عنوان کرد: شهدا با کمترین امکانات و تجهیزات در مقابل مجهزترین تجهیزات و دشمن تا دندان مصلح ایستادند.

**22 شهریورماه فرصت مناسبی برای برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس است

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان با اشاره به توافقات و هماهنگی‌هایی که در راستای برگزاری مراسم هفته دفاع مقدس انجام شده، تصریح کرد: ۲۲ شهریورماه فرصت مناسبی برای برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس در سال جاری می‌باشد که در این راستا همکاری تمامی ارگان‌ها و دستگاه‌های دولتی و نهادهای مردمی را می‌طلبد.

**کنگره شهدا در استان اردبیل برگزار خواهد شد

بابازاده ضمن قدردانی از مردم در برپایی و برگزاری یادواره‌های شهدا، خاطر نشان کرد: امروز توجه بیشتر به شهدا علی الخصوص شهدای گمنام ضرورت داشته که در این راستا با توجه به برنامه ریزی های انجام شده در سال آتی کنگره شهدا در استان اردبیل برگزار خواهد شد که در این مسئله از استانداری و دستگاه‌های مرتبط خواستاریم که در برگزاری این کنگره حمایت و همکاری‌های لازم را مبذول کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها