موج
کدخبر : ۳۲۸۳۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328383

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان خبر داد:

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری سارقان یک باب مغازه و کشف 10 میلیارد ریال اموال مسروقه در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ حسین ترکیان بیان داشت: در پی وقوع سرقت از یک باب مغازه آبمیوه فروشی در شهر اصفهان با پیگیری های مجدانه و انجام یک سری اقدامات پلیسی 2 سارق در این رابطه شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: در تحقیقات صورت گرفته توسط کارآگاهان مشخص شد، سارقان 2 نفر بودند که اموال مغازه را سرقت و به وسیله یک دستگاه وانت نیسان به یکی از نقاط شهر منتقل کردند.

سرهنگ ترکیان تاکید کرد: متهمان که در ابتدا منکر هرگونه جرمی بودند وقتی با مدارک و مستندات پلیس مواجه شدند لب به اعتراف باز کرده و به سرقت مذکور اقرار کردند.

این مقام انتظامی گفت: با اعترافات متهمان، تمامی اموال مسروقه شامل 5 دستگاه تهویه هوا، یک دستگاه آب آنارگیری، یک دستگاه آب پرتقال گیری، یک دستگاه لپ تاپ و 2 دستگاه دریل خارجی به ارزش 10 میلیارد ریال کشف شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با اشاره به تحویل متهمان به مراجع قضائی عنوان کرد: به شهروندان توصیه می کنیم برای پیشگیری از بروز سرقت از مغازه خود اصول حفاظتی شامل استفاده از حفاظ و نرده، مجهز کردن مغازه به دزدگیر و دوربین مداربسته و به کارگیری نگهبان با تجربه و قابل اعتماد را مد نظر قرار دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها