موج
کدخبر : ۳۲۸۲۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328284

مدیرکل بهزیستی استان البرز خبر داد:

مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت: به منظور جمع آوری کمک های مردمی برای نیازمندان و جامعه هدف سازمان بهزیستی، طرح پویش «همدلی مؤمنانه در ماه ضیافت الهی» از سوی سازمان بهزیستی راه اندازی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، دکتر اسدالله حیدری در ادامه اظهار کرد: این پویش با هدف گره گشایی از مشکلات نیازمندان، همچنین تهیه اقلام بهداشتی و ضدعفونی کنننده برای سالمندان، افراد دارای معلولیت، فرزندان بی سرپرست و سایر افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی راه اندازی شده است.

وی تصریح کرد: با راه اندازی این پویش، سازمان بهزیستی با کمک مردم خیر و نیکوکار برای رفع مشکلات جامعه هدف سازمان به ویژه در ماه مبارک رمضان اقدام خواهد کرد.

این مقام مسئول در پایان گفت : بر این اساس خیرین می توانند با پیوستن به این پویش کمک های خود را برای همدلی با نیازمندان و تامین نیازهای افراد تحت پوشش، از طریق شماره کارت۶۳۶۷۹۵۷۰۵۵۴۸۵۰۷۷ و یا شماره حساب ۴۱۸۱۰۳۴۵۴۱۹۶۱۳۲۴ به حساب مشارکتهای مردمی بهزیستی استان البرز و یا بخش نیکوکاری نرم افزارهای آپ و سکه و همچنین میتوانند با مراجعه حضوری به محل بهزیستی استان یا شهرستانهای تابعه واریز و پرداخت نمایند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها