موج
کدخبر : ۳۲۸۲۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328217

معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد گفت: با دستور ستاد مقابله با کرونا طرح آمارگیری نیروی کار به صورت تلفنی انجام می شود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمد حمید فخرالدین معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد گفت: طرح آمارگیری نیروی کار در بهار 1399به جای مراجعه حضوری به خانوارها، به صورت مصاحبه تلفنی اجرا می شود.

وی افزود: این تصمیم از سوی مرکز آمار ایران و به منظور رعایت فاصله گذاری اجتماعی و توجه به پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا صورت گرفته است.

وی اظهار داشت: در اجرای این طرح ماموران آمارگیر به جای مراجعه حضوری، با استفاده از تلفنهای سازمانی، مبادرت به تماس تلفنی با فهرستی از خانوارها می نمایند.

وی ادامه داد: در ابتدای این تماس به خانوار اطمینان داده می شود که این آمارگیری توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اجرا می شود و در صورت درخواست خانوار شماره سازمان جهت کسب اطمینان به خانوار ارائه می شود.

فخرالدین خاطرنشان کرد: طرح آمار گیری نیروی کار با هدف محاسبه شاخص های فصلی و سالانه نیروی کار از جمله نرخ مشارکت اقتصادی، نرخ بیکاری و تغییرات آنها انجام می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها