موج
کدخبر : ۳۲۸۱۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328180

محمدرضا رضایی‌بنا :

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: تاکنون هیچ کدام از کادر درمانی استان اردبیل بر اثر ابتلا به کرونا فوت نکرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، محمدرضا رضایی‌بنا معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: تاکنون هیچ کدام از کادر درمانی استان اردبیل بر اثر ابتلا به کرونا فوت نکرده‌اند.

وی ادامه داد: تعداد مبتلایان کادر درمانی بستری شده در بخش ویژه کرونا بیمارستان‌های استان زیر ۱۰ نفر است اما مبتلایانی که در قرنطینه خانگی هستند و پس از بهبودی به محل خدمت خود باز می‌گردند بیشتر است.

**بیمارستان امام خمینی(ره) برای بیماران کرونا فعال خواهد بود

عاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل بیان کرد: اگر روند نزولی تعداد بیماران بستری استان ادامه داشته باشد در بیمارستان امام رضا(ع) نیز پذیرش بیمار مشکوک و مبتلا به کرونا انجام نخواهد شد و در شهرستان اردبیل فقط بخش ترومای بیمارستان امام خمینی(ره) برای بیماران کرونا فعال خواهد بود.

رضایی‌بنا ادامه داد: از عموم اصناف، بازاریان و مردم استان تقاضای جدی داریم که کلیه پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند چرا که با این اقدامات می‌توان روند رو به کاهش کرونا در استان اردبیل را حفظ کرده و حتی سرعت بخشید تا بیمارستان‌های استان به روند عادی و سفید برگردند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    چی دارین میگین؟ خواهر من پرستار بوده. همین دیروز بخاطر کاریای شما مُرد، بی مصرفا

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها